Polacy szaleli na jej punkcie. Dziś ma 33 lata i jest po 3 ciążach

Magdalena Kozielska nie zrobiła oszałamiającej kariery sportowej, co nie zmienia faktu, że w Polsce swego czasu zrobiło się o niej głośno. Powodem - niezaprzeczalna uroda. Zobacz, jak wygląda dziś.

DB
Magdalena Kozielska PAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu: Magdalena Kozielska

Magdalena Kozielska w 2017 roku trafiła do grona najpiękniejszych polskich sportsmenek. Miała wtedy 26 lat, a Polacy wręcz rozpływali się nad jej urodą. Patrząc na archiwalne zdjęcia - nic dziwnego (poniżej zobaczysz fotografię wykonaną w 2015 roku).

Dziś biegaczka narciarska i przedstawicielka skyrunningu ma 33 lata (zaraz będzie obchodzić 34. urodziny). Jej ogromną pasją nadal jest sport i nie zmienia tego fakt, że w domu ma trójkę dzieci. Konkretnie: trzech synów.

"Bądź swoją własną motywacją! Życie mamy 3 chłopców jest wyzwaniem, ale radość wyjścia na trening jest czymś, co mnie napędza do życia. Codziennie o świcie i w ciągu dnia nawiedzają mnie myśli i potrzeby 'muszę coś zrobić, mam potrzebę się spocić, pomimo braku czasu i zmęczenia chce się zmęczyć!'" - pisała ostatnio na Instagramie.

Mimo upływu lat u Magdaleny Kozielskiej nie zmieniła się ani smykałka do sportu, ani uroda. Niezmiennie wygląda po prostu obłędnie. Bez wątpienia swoje robią regularne treningi. "Poranny trening to mój najlepszy sposób na stworzenie przestrzeni w mojej głowie. Nawyk i radość wyjścia na trening staje się moim spowalniaczem czasu" - zdradzała tajniki świetnej formy.

Jak zmieniała się Magdalena Kozielska na przestrzeni lat? Tylko spójrzcie na zdjęcie archiwalne i fotografie z dziś:

kiedyś:
PAP/Grzegorz Momot PAP/Grzegorz Momot
dziś:

Zobacz też:
Schudł aż 21 kilogramów. Wprowadził dwie zasady
Jej mąż został bohaterem FC Barcelony. Tak przeżywała to piękna Natalia

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Probierz na polu golfowym. Zobacz, co poszło nie tak


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×