37-metrowe mieszkanie i oszczędności. Dziw bierze, ile ma na koncie

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Damian Filipowski / Na zdjęciu: Maciej Zieliński
WP SportoweFakty / Damian Filipowski / Na zdjęciu: Maciej Zieliński
zdjęcie autora artykułu

Maciej Zieliński uzyskał wystarczającą liczbę głosów w wyborach samorządowych we Wrocławiu. Były koszykarz złożył dość zaskakujące oświadczenie majątkowe.

W tym artykule dowiesz się o:

Podczas kariery sportowej Maciej Zieliński święcił duże sukcesy. Ze Śląskiem Wrocław ośmiokrotnie zdobywał mistrzostwo kraju. W latach 1989-2003 był reprezentantem Polski, razem z którą uczestniczył w mistrzostwach Europy.

Później był wiceprezesem klubu Jamalex Polonia 1912 Leszno. 53-latek w wolnych chwilach pojawia się na meczach piłkarskiego Śląska, regularnie pojawia się na trybunach Tarczyński Arena i jest zaangażowany w sprawy lokalnej społeczności. W bieżącym roku po raz drugi został wybrany do wrocławskiej rady miejskiej.

Jak każdy radny gminy, Zieliński musiał złożyć oświadczenie majątkowe na koniec kadencji. Jego treść jest nieco zaskakująca.

Jak czytamy, Zielińskiemu udało się zgromadzić zaledwie około trzy tysiące złotych oszczędności. Dodatkowo należy do niego mieszkanie o powierzchni 37 metrów kwadratowych, wyceniane na ponad 214 tysięcy.

Zieliński jest posiadaczem dwóch samochodów - jeepa oraz volkswagena. Do swojego oświadczenia  emerytowany sportowiec wpisał również luksusowy zegarek marki Breitling.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Probierz na polu golfowym. Zobacz, co poszło nie tak

Czytaj więcej: Pokazała swój strój. Kibicowała Barcelonie Schudł aż 21 kilogramów. Wprowadził dwie zasady

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)