Ze 124 głosami został wybrany na radnego. "Będzie się działo"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Grzegorz Szulakowski / Na zdjęciu: Grzegorz Szulakowski
Instagram / Grzegorz Szulakowski / Na zdjęciu: Grzegorz Szulakowski
zdjęcie autora artykułu

Grzegorz Szulakowski sprawdzi się w zupełnie nowej roli. Sportowiec nie potrzebował wiele głosów, by zostać radnym miasta Namysłów.

W tym artykule dowiesz się o:

37-latek jest dobrze znany kibicom przede wszystkim z występów w oktagonie. Ma za sobą walki na galach KSW, FEN, PLMMA, Prime Show MMA czy Clout MMA. Swego czasu był mistrzem w wadze lekkiej organizacji TFL.

Grzegorz Szulakowski postanowił wystartować w wyborach samorządowych. W Namysłowie jego nazwisko znalazło się na pierwszym miejscu na liście "Komitetu Wyborczego Wyborów Stawiarski Bartłomiej - Aktywny Samorząd".

Zawodnik mieszanych sztuk walki uzyskał zaledwie 124 głosy, lecz to w zupełności wystarczyło. Ostatecznie Szulakowski został wybrany na radnego miasta i zgłasza gotowość do podjęcia nowego wyzwania.

- Moi drodzy, zostałem radnym miasta Namysłów, więc wiecie, co to oznacza. Robota będzie robiona, a w Namysłowie będzie się działo. Kto mnie zna, to wie, że nie rzucam słów na wiatr. Przychodzę do was z tą nowiną, bo wiem, że mam dużo odbiorców w całej Polsce - mówił w filmie opublikowanym na Facebooku.

ZOBACZ WIDEO: Transfer? Parnasse mówi jasno, co teraz jest dla niego najważniejsze

Z kolei na swoim profilu instagramowym Szulakowski zwrócił się do wyborców. Radny podziękował im za oddane głosy.

"Dziękuję Wam za każdy oddany głos! Dziękuję Wam za zaufanie! Obiecuję Wam że nie będzie to głos zmarnowany! Robota będzie robiona! Zapewniam Was ze mieszkańcy miasta i Gminy Namysłów będą zadowoleni z mojej pracy! Raz jeszcze dziękuję za zaufanie!" - napisał.

Czytaj więcej: Zdradził, ile płaci swoim pracownikom. "Tyle dostaje kierowca" Media: fortuna dla Rzeźniczaka. Tyle ma zarobić w nowej roli

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)