Anna Lewandowska w klasycznym t-shircie. Znamy cenę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Instagram / / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
zdjęcie autora artykułu

Na co dzień ma tak dużo pieniędzy, że nie musi się martwić wysokimi cenami. Dzięki temu Anna Lewandowska może sobie pozwolić na zakup t-shirta, którego cena zszokuje przeciętnego Polaka.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=41483]

Anna Lewandowska[/tag] na co dzień ma niewiele powodów, by narzekać. Mieszka w słonecznej Barcelonie, stworzyła szczęśliwą rodzinę i nie musi się martwić o pieniądze. Razem z Robertem dorobili się ogromnych środków finansowych, dzięki którym mogą sobie pozwolić niemal na wszystko.

Lewandowscy niespecjalnie obnoszą się swoim bogactwem. To jednak nie oznacza, że żyją skromnie. Wystarczy spojrzeć na odzież, w której na co dzień można ich zobaczyć. To nie są tanie rzeczy.

Żona kapitana reprezentacji Polski ostatnio wrzuciła kilka zdjęć ze spaceru. Na sobie ma klasyczny t-shirt z napisem "Jil Sander". Tylko sama ta koszulka kosztuje niespełna 1600 złotych.

Fot. Instagram
Fot. Instagram

Z jednej strony nie jest to dużo, bo gwiazdy często wydają znacznie większe pieniądze na ubrania. Z drugiej jednak strony wielu Polaków nie mogłoby sobie pozwolić, aby wydać tak dużą kwotę na jeden t-shirt.

Anna Lewandowska jednak sama sobie na to zapracowała. Nie jest stereotypową WAG, która żyje z pieniędzy męża. Od lat prowadzi przeróżne biznesy, jest jedną z największych gwiazd w polskim środowisku fitness, a obecnie skupia się na rozkręceniu interesów w Barcelonie.

Lewandowska na festiwalu bachaty. Tylko spójrz, jaką miała koszulkę >> Niecodzienny film Lewandowskiej. Ze stadionu, choć nie było meczu >>

ZOBACZ WIDEO: Jakim tatą jest "Lewy"? Zdradził, jak spędza czas z córkami

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
zgłoś błądZgłoś błąd w treści
Komentarze (1)
avatar
Dendrolog
14.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Cena za Śliską jest większa w klasycznym T-shircie czy bez niego? Jakoś nie jest to jasno napisane w tym ważnym artykule w dziale karate - karate po polsku znaczy - przedruk reklam produktów pr Czytaj całość