W parku spotkał wyjątkowego chłopca. Probierz aż musiał to nagrać

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / James Baylis - AMA / Michał Probierz/X / Michał Probierz / chłopiec grający na pianinie
Getty Images / James Baylis - AMA / Michał Probierz/X / Michał Probierz / chłopiec grający na pianinie
zdjęcie autora artykułu

Michał Probierz dostrzega nie tylko piłkarskie talenty, ale również muzyczne. Taki trafił się podczas przechadzki po Parku Branickich w Białymstoku.

W tym artykule dowiesz się o:

Marzec był okresem wzmożonej pracy dla Michała Probierza. Najpierw szkoleniowiec musiał wyselekcjonować zawodników na mecze barażowe, a następnie dobrać odpowiednie ustawienie na starcia z Estonią i Walią.

Oba spotkania ułożyły się po myśli Biało-Czerwonych, którzy awansowali na mistrzostwa Europy w Niemczech. Po przerwie reprezentacyjnej powróciły rozgrywki ligowe. To oznacza, że Michał Probierz ma nieco więcej wolnego czasu.

W sobotę 13 kwietnia selekcjoner wykorzystał wiosenną pogodę i wybrał się na spacer. Gdy szkoleniowiec przechodził przez Park Branickich, napotkał młodego chłopca grającego na pianinie. Melodia spodobała mu się na tyle, że postanowił to uwiecznić.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Probierz na polu golfowym. Zobacz, co poszło nie tak

"Czasami warto iść na spacer popatrzeć i posłuchać jak ktoś ma talent. Może warto się kimś takim zainteresować" - napisał w mediach społecznościowych Michał Probierz. Do wpisu dołączył nagranie, które możesz zobaczyć na końcu artykułu.

Dodajmy, że obecnie selekcjoner Biało-Czerwonych skupia się na oglądaniu piłkarzy, których mógłby powołać do kadry na mistrzostwa Europy. Te odbędą się w dniach 12 czerwca - 12 lipca. Rywalem Polaków w grupie będą Holendrzy, Austriacy oraz Francuzi.

Zobacz także: Kuriozalny rzut karny. Polak aż się uśmiechnął Żona Krychowiaka gotowa na nowe wyzwanie. Wygląda oszałamiająco

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)