Skończyła 50 lat. Beckham pokazał zdjęcia żony z młodości

David i Victoria Beckhamowie to jedna z najpopularniejszych par świata. "Posh Spice" właśnie obchodzi 50. urodziny, a jej mąż z tej okazji zamieścił zdjęcia z młodości.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
David i Victoria Beckhamowie Getty Images / Anthony Harvey / Na zdjęciu: David i Victoria Beckhamowie
Od 4 lipca 1999 roku David Beckham i Victoria są szczęśliwym małżeństwem. Wtedy ceremonią zorganizowaną na zamku Luttrelstown w Dublinie interesował się cały świat. Wszak ślub brał czołowy piłkarz globu i jedna z najpopularniejszych piosenkarek, członkini legendarnego zespołu Spice Girls.

Para ma czwórkę dzieci. Trzech synów: 25-letniego Brooklyna, 22-letniego Romeo i 19-letniego Cruza oraz 13-letnią córkę Harper. David i Victoria prowadzą obecnie szczęśliwe życie w Stanach Zjednoczonych, a on zarządza rywalizującym w MLS klubem Inter Miami.

17-kwietnia gwiazda muzyki pop obchodzi 50. urodziny. Para z tej okazji wyprawiła huczną imprezę i doskonale się bawiła. W sieci David Beckham zamieścił życzenia dla swojej żony, które okrasił specjalnym filmem oraz zdjęciami z młodości. Można je zobaczyć poniżej.

Na fotografiach widać Davida i Victorię z początków ich relacji. Wtedy David Beckham grał dla Manchesteru United i był czołowym piłkarzem reprezentacji Anglii. Z kolei Victoria skupiała się na rozwoju swojej muzycznej kariery.

Czytaj także:
Media: sensacyjny transfer Rakowa Częstochowa. Przypomni się Polakom
Wszystko jasne. Wiadomo, kto skomentuje finał Euro 2024 w TVP!

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×