Te kocie ruchy. Radwańska pokazała film z wesela

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / oficjalny profil Agnieszki Radwańskiej / Radwańska szalała na weselu Domachowskiej i Janowicza
Instagram / oficjalny profil Agnieszki Radwańskiej / Radwańska szalała na weselu Domachowskiej i Janowicza
zdjęcie autora artykułu

Agnieszka Radwańska podczas minionego weekendu bawiła się na weselu "kolegów po fachu", czyli Marty Domachowskiej i Jerzego Janowicza. I razem z koleżankami dała niezły show.

Po dziesięciu latach związku Marta Domachowska i Jerzy Janowicz w końcu zdecydowali się na duży krok. W sobotę 27 kwietnia odbyło się ich wesele.

Na zabawie nie mogło zabraknąć znakomitych gości. Pojawili się m.in. Agnieszka Radwańska z mężem, Dawidem Celtem.

Była wiceliderka światowego rankingu WTA bawiła się świetnie, a dowodem na to niech będzie nagranie, jakie opublikowała w mediach społecznościowych.

"Kiedy twoi przyjaciele biorą ślub" - napisała popularna "Isia". Co widać na wideo? Radwańska, wspólnie z panią młodą i dwiema innymi koleżankami, dały taneczny popis.

Zachwytom nie było końca. "Czad!" - napisała w komentarzu Joanna Jędrzejczyk, legenda UFC. "Genialne i te kocie ruchy" - dodała Żaneta Stanisławska-Gortat, żona naszego wybitnego, byłego koszykarza Marcina Gortata.

Całe nagranie z szalonym tańcem można zobaczyć poniżej:

Zobacz także: Marta skradła show w sukni. Czy po ślubie zmieniła nazwisko? Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" u boku Radwańskiej. Poznajesz?

ZOBACZ WIDEO: 366 maratonów w ciągu roku. I to koniec! Ujawnił nowe plany

Źródło artykułu: WP SportoweFakty