Taką "furę" ma córka Lewandowskich. Znamy cenę

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Na dużym zdjęciu: Anna i Robert Lewandowscy, w prostokącie: Laura Lewandowska (Instagram)
WP SportoweFakty / Na dużym zdjęciu: Anna i Robert Lewandowscy, w prostokącie: Laura Lewandowska (Instagram)
zdjęcie autora artykułu

Anna Lewandowska opublikowała w sieci nagranie z udziałem Laury. Widać na nim, jak młodsza z córek sportsmenki Laura jeździ po ogrodzie miniaturowym samochodem Audi RS Q8. Koszt takiego pojazdu to ok. 1000 złotych.

W tym artykule dowiesz się o:

Anna i Robert Lewandowscy co pewien czas dzielą się z fanami zdjęciami swoich córek w mediach społecznościowych.

Niedawno była okazja do świętowania, ponieważ starsza z nich - Klara - skończyła siedem lat. Z tej okazji nie mogło zabraknąć baloników, w tym specjalnego w kształcie cyfry "7" (więcej TUTAJ>>>).

W czwartek trenerka personalna pokazała na Instagramie szczególny moment z życia młodszej z rodzeństwa, Laury, która wsiadła za kierownicę miniaturowego samochodu Audi RS Q8 w różowym kolorze. W jednym ze sklepów internetowych cena takiej "fury" wynosi około 1000 złotych.

Nagranie opublikowane w mediach społecznościowych przez Annę Lewandowską wywołuje uśmiech na ustach. Młodszej siostrze w pewnym momencie pomogła Klara.

Swego czasu także ona jeździła swoim autem. Starsza z córek Lewandowskich posiada bowiem miniaturową wersję ciemnozielonego Bentleya.

Zobacz też: Ich związek przetrwał tylko rok. Porównała się do słynnej Rosjanki

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: to musiało boleć! Młody kibic zatrzymany przez policję

Źródło artykułu: WP SportoweFakty