To córka polskiej legendy. Pokazała zdjęcie z mamą

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Weronika Adamek
Instagram / / Na zdjęciu: Weronika Adamek
zdjęcie autora artykułu

Tomasz Adamek doczekał się dwóch córek. Młodsza z nich, Weronika, umieściła w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie z mamą Dorotą w związku ze szczególnym dla obu pań dniem.

W tym artykule dowiesz się o:

Tomasz Adamek jest legendą polskiego boksu. Przez lata był jednym z najlepszych zawodników świata, a w trakcie kariery dzierżył kilka pasów mistrzowskich takich organizacji jak IBF, IBO czy WBC. W ostatnim czasie powrócił do treningów, ale w MMA.

W lutym podczas gali KSW Epic okazał się lepszy od Mameda Chalidowa, który przegrał z kontuzją. Już w sobotę 18 maja czeka go z kolei debiut w Fame MMA. W walce wieczoru 21. gali tej federacji, która odbędzie się w Gliwicach, zmierzy się z Patrykiem 'Bandurą' Bandurskim.

Ważnym aspektem w życiu Adamka jest rodzina. Były bokser od 1996 roku tworzy udane małżeństwo ze swoją żoną Dorotą. Para doczekała się dwóch córek. Starsza Roksana urodziła się w 1997 roku, a jej siostra Weronika trzy lata później.

ZOBACZ WIDEO: Korzeniowski dostał w "tyłek", kiedy był dzieckiem. "Nie miałem nawet butów na trening"

Młodsza z pociech w ubiegłym roku uzyskała uprawnienia dyplomowanej pielęgniarki, kończąc edukację na Quinnipiac University. Fakt ten wywołał ogromną radość Adamka, o czym więcej można przeczytać TUTAJ. Weronika jest ogromnym wsparciem dla byłego boksera, o czym świadczy fakt, że śledziła jego walkę na gali KSW. Można się więc spodziewać, że 24-latka będzie kibicować ojcu również w sobotniej walce.

Póki co pokazała, że równie wielkim uczuciem darzy też swoją matkę. 12 maja w Stanach Zjednoczonych obchodzony był Dzień Matki. Z tej okazji Weronika Adamek umieściła w relacji na Instagramie zdjęcie z mamą Dorotą, dołączając wyjątkowy opis. "Szczęśliwego Dnia Matki dla najlepszej mamy i mojego największego wsparcia. Kocham Cię" - napisała 24-latka.

Weronika Adamek z mamą Dorotą
Weronika Adamek z mamą Dorotą

Zobacz także: "Nigdy czegoś takiego nie widziałem". Olbrzymi skandal w walce mistrzowskiej "To jest w życiu najważniejsze". Szpilka nie pozostawił wątpliwości

Źródło artykułu: WP SportoweFakty