Wymowne zdjęcie. W taki sposób znany poseł przyjechał do sejmu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/tzimoch/ / Tomasz Zimoch
Instagram / instagram.com/tzimoch/ / Tomasz Zimoch
zdjęcie autora artykułu

W środę, 15 maja, odbywa się kolejne posiedzenie Sejmu. Na obradach nie brakuje również Tomasza Zimnocha, który na sali pojawił się z kaskiem rowerowym.

W tym artykule dowiesz się o:

Jednym z przedstawicieli sportu w trwającej kadencji Sejmu jest Tomasz Zimoch. Znany komentator i dziennikarz już drugi raz został wybrany do niższej izby parlamentu.

Okazuje się, że 66-latek nie tylko pasjonuje się sportem, ale i go uprawia. "Do sejmu najlepiej rowerem" - napisał w serwisie "X" poseł Klubu Parlamentarny Polska 2050 - Trzecia Droga. Do tego zamieścił hashtag o treści "rower twoim przyjacielem".

Do wpisu Zimoch dołączył zdjęcie z sejmowych ław. Widać na nim posłów szykujących się do obrad, a na pierwszym planie kask rowerowy Zimocha, który jak widać, dba o swoje bezpieczeństwo podczas poruszania się rowerem.

ZOBACZ WIDEO: Korzeniowski dostał w "tyłek", kiedy był dzieckiem. "Nie miałem nawet butów na trening"

Widok Zimocha w poselskich ławach nie może dziwić. 66-latek regularnie pojawia się na sesjach i może pochwalić się blisko 99-procentowym udziałem w głosowaniach na posiedzeniach.

Dla Zimocha to już druga kadencja w Sejmie. W 2019 r. startował z list Koalicji Obywatelskiej, z kolei w ostatnich wyborach postawił na Trzecią Drogę.

Czytaj też: -> Zapytali nastolatka skąd zna Szpakowskiego. Tylko posłuchaj odpowiedzi -> "Na sto procent". Szef TVP Sport rozwiał wątpliwości ws. Babiarza

Źródło artykułu: WP SportoweFakty