Polka zmierzyła się z "bokserem". Zobacz, jaki wynik wykręciła

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Wiktoria Czyżewska/X / Wiktoria Czyżewska
Instagram / Wiktoria Czyżewska/X / Wiktoria Czyżewska
zdjęcie autora artykułu

Z pewnością wielu z was sprawdziło się na siłomierzu "bokserze". Podobnie zrobiła Wiktoria Czyżewska. Jej wynik może robić wrażenie.

W tym artykule dowiesz się o:

Siłomierz bokser to maszyna, która wyświetla wynik mierzony w punktach od razu po uderzeniu. Uczestniczką tej zabawy została ostatnio Wiktoria Czyżewska.

Zawodniczka MMA uderzyła bardzo mocno. Z tego powodu na końcowy rezultat musieliśmy trochę poczekać - licznik bił, bił i nie chciał przestać. Po chwili na tablicy wyświetlił się wysoki wynik - 864 punkty.

- Nie jest źle - krótko podsumowała Czyżewska na opublikowanym nagraniu (wideo możesz zobaczyć na końcu artykułu).

ZOBACZ WIDEO: Czerkawski po karierze miał mnóstwo zajęć. Teraz zdradza, kim jest dziś

Dla porównania, swego czasu w "bokserze" sprawdził się także Mamed Chalidow. Polski zawodnik mieszanych sztuk walki pochodzenia czeczeńskiego zdobył wówczas 1309 punktów.

Biorąc pod uwagę fakt, na jakim etapie kariery znajdują się Chalidow i Czyżewska, oraz to, że druga z wymienionych jest 20-letnią kobietą, jej wynik i tak może robić wrażenie.

Przypomnijmy, że Czyżewska to mistrzyni Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA. Ponadto jest wielokrotną medalistką innych turniejów. Wywalczyła również tytuł mistrzyni Polski w kickboxingu oraz złoty medal mistrzostw Polski ADCC.

Z kolei w lutym podczas gali KSW 91 Polka efektownie wygrała z Petrą Casktovą. Bilans starć Czyżewskiej wynosi na ten moment 3-1.

Zobacz także: A jednak! Polak nie zawalczy o tytuł mistrza Tego chyba nikt się nie spodziewał. Zobacz, co zrobił Tyson Furyl

Źródło artykułu: WP SportoweFakty