Sabalenka na wyścigu F1. Uwagę przyciągała jej sukienka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Fot. Instagram/Haas F1 Team / Aryna Sabalenka odwiedziła tor Formuły 1.
Instagram / Fot. Instagram/Haas F1 Team / Aryna Sabalenka odwiedziła tor Formuły 1.
zdjęcie autora artykułu

Aryna Sabalenka postanowiła wykorzystać fakt, że jest we Włoszech i odwiedziła tor Formuły 1. Przy okazji zamieniła sportowy strój na bardziej wizytowy.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=58754]

Aryna Sabalenka[/tag] przegrała sobotni (18.05.) finał turnieju WTA Rzym z Igą Świątek (TUTAJ znajdziesz relację pomeczową >>). Białorusinka tym samym uznała wyższość Polki w drugim finale turnieju WTA w ciągu dwóch tygodni. A już niebawem rozpoczyna się Roland Garros.

Tenisistka zza naszej wschodniej granicy postanowiła odpocząć po rywalizacji sportowej. W niedzielę (19.05.) pojawiła się na torze Formuły 1. We Włoszech (tor Imola) właśnie w ten weekend spotkali się najszybsi kierowcy świata (więcej informacji znajdziesz TUTAJ >>).

Sabalenka pojawiła się w padoku zaproszona najwyraźniej przez ekipę Haas F1 Team. To w social mediach tego zespołu pojawiły się zdjęcia Białorusinki.

Zobacz.

Uwagę internautów przykuła gustowna i ekskluzywna sukienka, którą założyła tenisistka. Okazało się, że to ażurowa sukienka na ramiączkach firmy Off-White. Cena? W przeliczeniu na złotówki ponad 5 tysięcy złotych. W promocjach sukienkę można obecnie znaleźć mniej więcej o 30 procent taniej.

Fot. Instragram/Haas F1 Team
Fot. Instragram/Haas F1 Team

Przypomnijmy, że po krótkim odpoczynku Sabalenkę (jak i pozostałe najlepsze tenisistki świata) czeka występ podczas turnieju wielkoszlemowego Roland Garros. Rywalizacja na kortach w Paryżu rozpocznie się już w poniedziałek (20.05.). Faza zasadnicza - tydzień później.

ZOBACZ WIDEO: Korzeniowski nie może tylko odcinać kuponów. "Pracuję, aby utrzymywać rodzinę"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty