Zażartował ze swojego wykształcenia. Dyplom uzyskał razem z żoną

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Kamil Glik / Kamil Glik z małżonką Martą
Facebook / Kamil Glik / Kamil Glik z małżonką Martą
zdjęcie autora artykułu

Kamil Glik jakiś czas temu pochwalił się uzyskaniem wykształcenia wyższego. Po taki sukces sięgnął razem z małżonką Martą. "Przez całe życie razem" - podkreślał piłkarz w mediach społecznościowych.

W tym artykule dowiesz się o:

Od 21 września 2022 roku Kamil Glik może poszczycić się tytułem licencjata. 34-letni piłkarz reprezentacji Polski ukończył Warszawską Szkołę Zarządzania - Szkołę Wyższą. Studiował zarządzanie.

Ciekawostką jest, że ten sam sukces osiągnęła jego żona Marta. Glikowie udostępnili na mediach społecznościowych zdjęcie wykonane po obronie pracy licencjackiej.

"Przez całe życie razem i tę drogę też wspólnie przeszliśmy z moją ukochaną Martą. Pozdrawiamy szczęśliwi wszystkich" - napisał Glik na Facebooku (zdjęcie zobaczycie poniżej).

Kilka godzin później Glik uczestniczył w konferencji prasowej przed meczem Polski z Holandią (22 września 2022 roku, przegraliśmy 0:2). Po pytaniu o edukację uśmiechnął się szeroko

- Mamy środkowych obrońców najinteligentniejszych w drużynie. Nie wiem, czy to dobrze świadczy, czy nie. Oczywiście żartuję - śmiał się "Glikson".

Miał na myśli innego środkowego obrońcę reprezentacji, Jana Bednarka, który uzyskał tytuł licencjata w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu

- Wiadomo, czas leci, trzeba się rozwijać w innych dziedzinach - biznesowych i sportowych. Trzeba myśleć o tym, co będzie za kilka lat - powiedział Glik, który w 2017 roku zdał maturę w wieku 29 lat.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Czytaj także: > Tak Hiszpanie podsumowali występ Lewandowskiego > W tym cyrku Robert Lewandowski nie był clownem (Opinia)

Źródło artykułu: WP SportoweFakty