Od razu między nimi zaiskrzyło. Różnica wieku? Złapiesz się za głowę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Fabiana Ecclestone / Na zdjęciu: Bernard Charles Ecclestone i jego żona Fabiana Flosi
Instagram / Fabiana Ecclestone / Na zdjęciu: Bernard Charles Ecclestone i jego żona Fabiana Flosi
zdjęcie autora artykułu

Poznali się podczas wyścigów w Brazylii. Dziś "Bernie" Ecclestone i jego dużo młodsza żona Fabiana Flosi wspólnie wychowują prawie 4-letniego syna.

W tym artykule dowiesz się o:

93-letni Bernard Charles "Bernie" Ecclestone jest znaną osobistością świata Formuły 1. Wieloletni prezes rządził F1 przez prawie 40 lat, aż do stycznia 2017 roku. Swoją obecną żonę, Brazylijkę Fabianę Flosi, poznał dzięki wyścigom.

Para spotkała się po raz pierwszy w 2009 roku w trakcie Grand Prix Brazylii na torze Interlagos. Flosi pracowała wtedy w dziale marketingu przy obsłudze imprezy. Jak podaje "The Sun", oboje od razu wpadli sobie w oko.

Trzy lata później Ecclestone i Flosi wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w ekskluzywnym domu brytyjskiego przedsiębiorcy w kurorcie Gstaad w Szwajcarii. Posiadłość ta jest jedną z najbardziej prestiżowych nieruchomości w tej bogatej okolicy.

ZOBACZ WIDEO: Polacy nie dali szans USA w Lidze Narodów! Zobacz kulisy meczu

Piękność z Brazylii jest trzecią żoną byłego szefa F1. Wcześniej Ecclestone przez 24 lata tworzył związek małżeński ze Slavicą. Jego pierwszą małżonką była z kolei Ivy.

W lipcu 2020 roku świat obiegła informacja, że 89-letni wówczas Ecclestone po raz czwarty został ojcem. Flosi urodziła mu pierwszego syna (miliarder ma trzy córki z poprzednich związków). Chłopcu nadano imię Ace.

Oglądając wspólne wspólne zdjęcia "Berniego" i jego obecnej żony, od razu widać, że dzieli ich przepaść wiekowa. Różnica jest bardzo wyraźna, ponieważ Flosi jest młodsza od swojego słynnego męża aż o 46 lat!

Czytaj też: "Szerzymy patologię". Dziennikarka TVP Sport ostro o gali na PGE Narodowym Wszystko policzone. Oto zarobek Igi po awansie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty