Michalczewski pokazał syna z czwartego małżeństwa. Podobni?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Domnik / Na zdjęciu: Dariusz Michalczewski
WP SportoweFakty / Michał Domnik / Na zdjęciu: Dariusz Michalczewski
zdjęcie autora artykułu

Dariusz Michalczewski ma czwórkę dzieci. Co ciekawe, syn z czwartego małżeństwa nosi jego imię. Były pięściarz właśnie udostępnił z nim zdjęcie w mediach społecznościowych.

W tym artykule dowiesz się o:

Dariusz Michalczewski to były mistrz świata WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej, a także WBO w kategorii junior ciężkiej. Być może nie wszyscy wiedzą, ale utytułowany pięściarz miał skomplikowane życie prywatne.

56-latek bowiem aż czterokrotnie brał ślub. Jego pierwszą wybranka była Dorota Chwaszczyńska, z którą żenił się dwukrotnie. Następnie związał się z Patrycją Ossowską, lecz prawdziwego szczęścia zaznał jednak dopiero z Barbarą Imos.

Michalczewski jest ojcem czwórki dzieci. Dwóch synów (Michała i Nicolasa) ma z pierwszego małżeństwa z Chwaszczyńską, a syna i córkę (Dariusza juniora i Nel) z ostatniego z Imos. I to właśnie ze swoim imiennikiem zamieścił ostatnio zdjęcie.

ZOBACZ WIDEO: Zachwyty nad urodą Joanny Jóźwik. "Moje osiągnięcia są sprawą drugorzędną?"

Urodzony w 2009 roku nastolatek jest na początku swojej kariery piłkarskiej. 15-latek trenuje w Akademii Lechii Gdańsk, gdzie zbiera pierwsze szlify. Czy jest podobny do swojego ojca? Oceńcie sami (zdjęcie możesz zobaczyć na końcu artykułu).

Dodajmy, że Michalczewski w związku małżeńskim z obecną żoną jest od 2009 roku. Co ciekawe, dzieli ich spora różnica wieku. Kobieta młodsza jest bowiem o 12 lat (więcej o tym pisaliśmy TUTAJ).

Dariusz Michalczewski / InstaStories
Dariusz Michalczewski / InstaStories

Zobacz także: Nie wiedziała, że jest gwiazdą. "Powiedział, że myje okna w wieżowcach"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty