Tak wyglądała ceremonia otwarcia. W sieci aż huczy

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / MOHAMED MESSARA / Na zdjęciu: ceremonia otwarcia Euro 2024
PAP/EPA / MOHAMED MESSARA / Na zdjęciu: ceremonia otwarcia Euro 2024
zdjęcie autora artykułu

Zanim rozbrzmiał gwizdek przed pierwszym meczem Euro 2024, fani na całym świecie mogli obejrzeć ceremonię otwarcia. Całe wydarzenie nie zebrało zbyt pochlebnych komentarzy.

W tym artykule dowiesz się o:

Organizatorzy przygotowali show taneczne. Daleko temu wydarzeniu było do tego, co widujemy chociażby przed startem igrzysk olimpijskich. Fani piłki nożnej bardziej zapamiętają prezentację trofeum niż układ taneczny zaproponowany przez artystów. Przypomnijmy, że puchar za zwycięstwo w Euro 2024 na murawę wniosła Heidi Beckenbauer, czyli ostatnia żona legendarnego Franza. Komentarze internautów były jednoznaczne: nie podobało im się. "Chyba najgorsza ceremonia otwarcia, jaką widziałem", "Muzyczka z głośników, trochę ludzi się poruszało i potańczyło, czyli występ jak w przeciętnym domu kultury I te potężne fajerwerki. Jestem mocno zawiedziony", "Jak na festynie" - można było przeczytać w serwisie X.

ZOBACZ WIDEO: Co się dzieje z Robertem Lewandowskim? "Kadra musi to wyrzucić z głowy"

Show dali za to niemieccy piłkarze. Ku ucieszy tysięcy kibiców gospodarze zwyciężyli aż 5:1, strzelając przy tym... sześć bramek. Samobójem popisał się bowiem Antonio Ruediger. Przypomnijmy, że reprezentacja Polski swój występ na Euro 2024 zainauguruje w niedzielę. O godz. 15:00 zagra przeciwko Holandii.

Czytaj też:  Niemiecki dziennikarz nie mógł w to uwierzyć. Pokazali to na żywo Niemieccy zawodnicy przeszli samych siebie. Takiej sytuacji nie było od 40 lat

Źródło artykułu: WP SportoweFakty