Dzień po odpadnięciu z Euro. Ważna rocznica u Lewandowskich

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Anna Lewandowska Instagram / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy
Instagram / Anna Lewandowska Instagram / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy
zdjęcie autora artykułu

Piątkowa (21.06) porażka reprezentacji Polski z Austrią sprawiła, że Biało-Czerwoni stracili szansę na awans do 1/8 finału Euro 2024. W sobotę 11. rocznicę ślubu obchodzą Anna i Robert Lewandowscy, o czym słynna trenerka przypomniała na Instagramie.

Nie tak miał wyglądać mecz Polaków z Austrią. Kadra prowadzona przez Michała Probierza przegrała 1:3. Bezpośrednio po zakończeniu spotkania Biało-Czerwoni mieli jeszcze matematyczne szanse na awans. Zmieniło się to, gdy Francja zremisowała 0:0 z Holandią. Wiadomo już więc, że reprezentacja Polski zakończy udział w Euro 2024 na fazie grupowej.

Dzień po porażce z Austrią Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie post, w którym przypomniała o jednym z najważniejszych momentów swojego życia. Słynna trenerka fitness i jej mąż Robert Lewandowski 22 czerwca obchodzą bowiem 11. rocznicę ślubu. 35-latka z tej okazji zamieściła zdjęcie, na którym znajduje się w objęciach ukochanego. Fotografię skomentowała emotikoną serca.

Ślub Lewandowskich odbył się 22 czerwca 2013 roku w dworku "Złotopolska Dolina" w Trębkach Nowych. W uroczystości uczestniczyło wielu kolegów Roberta z reprezentacji i Lecha Poznań. Pojawiły się na niej również gwiazdy show-biznesu, w tym m.in. Cezary Pazura.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Listkiewicz nie miał skrupułów. Posypały się "dwóje" dla Polaków

Dekadę później Lewandowscy postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Ich drugi ślub odbył się w Toskanii, a w zabawie uczestniczyli m.in. piłkarze FC Barcelony, gdzie już wówczas występował napastnik oraz jego wieloletni przyjaciel Sławomir Peszko.

Być może ważna rocznica osłodzi nieco Robertowi Lewandowskiemu rozczarowanie, jakim był piątkowy mecz z Austrią. Przypomnijmy, że 35-letni napastnik pojawił się na boisku w 60. minucie gry, zmieniając Krzysztofa Piątka. Był to pierwszy występ gracza Barcelony na Euro 2024. W spotkaniu z Holandią pauzował on z powodu naderwania mięśnia dwugłowego uda. Urazu nabawił się podczas towarzyskiego starcia z Turcją.

Swój ostatni mecz na Euro 2024 Polacy rozegrają we wtorek (25.06). Ich rywalem będzie reprezentacja Francji.

[typer =156979]

Czytaj też: A gdzie była obsługa? Zobacz, co się wydarzyło w strefie kibica na Górnym Śląsku Chwaliła się operacjami plastycznymi. Dzisiaj ma 37 lat

Źródło artykułu: WP SportoweFakty