Jest uważana za najpiękniejszą polską siatkarkę. Zapozowała w bikini

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Martyna Grajber / Martyna Grajber
Instagram / Martyna Grajber / Martyna Grajber
zdjęcie autora artykułu

Podczas gdy reprezentacja Polski kobiet rywalizowała w Lidze Narodów, Martyna Grajber-Nowakowska wypoczywała na wakacjach. Siatkarka wrzuciła na Instagrama "gorące" zdjęcie w bikini.

W tym artykule dowiesz się o:

W ostatnich tygodniach kibice siatkówki żyli rozgrywkami Ligi Narodów Kobiet oraz Ligi Narodów mężczyzn. Polki zakończyły zmagania z brązowymi medalami. W meczu o trzecie miejsce Biało-Czerwone pokonały Brazylijki 3:2.

Zmagania te sprzed telewizora mogła oglądać Martyna Grajber-Nowakowska. Żona Jana Nowakowskiego nie znalazła uznania w oczach Stefano Lavariniego. Tym samym kobieta miała więcej czasu wolnego dla siebie.

Siatkarka postanowiła przeznaczyć go na wyjazd na wakacje. 29-latka za cel podróży wybrała Hiszpanię, a dokładniej Barcelonę. Faktem tym Grajber-Nowakowska podzieliła się na Instagramie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poszła na plażę o 8 rano. Co za zdjęcia!

Zawodniczka Chemika Police zamieściła w mediach społecznościowych odważne zdjęcie. Siatkarka pozuje na nim w samym bikini (wspomnianą fotografię możesz zobaczyć na końcu artykułu).

Post błyskawicznie został polubiony przed szeroką rzeszę jej obserwatorów. I nie ma się czemu dziwić. Grajber-Nowakowska na opublikowanym zdjęciu wygląda wręcz obłędnie. Wrażenie może robić także jej sylwetka.

Zobacz także: Szok. Ciężko uwierzyć, ile ma wzrostu w wieku 16 lat Pudzianowski ratuje swój wizerunek. Nagła decyzja

Źródło artykułu: WP SportoweFakty