Prawy sierpowy i się zaczęło. Wielka zadyma na meczu baseballa

W ostatnim meczu sezonu MLB (zawodowa liga baseballu) pomiędzy Toronto Blue Jays i Texas Rangers (wynik 6:7) doszło do gigantycznej awantury na boisku.

Redakcja
Redakcja
Punktem zapalnym stał się ostry wślizg Jose Bautisty z Dominikany (Toronto Blue Jays) na drugą bazę, której bronił Wenezuelczyk Rougned Odor (Texas Rangers).

Zawodnik z Teksasu cudem uniknął kontuzji, ale nie był w stanie opanować nerwów. W rewanżu najpierw popchnął Bautistę, a zaraz potem wymierzył mu potężny cios na szczękę. Rywal stracił okulary, ale ustał.

Zawodnicy obu zespołów skoczyli do siebie. Awantury i przepychanki, które próbowali przerwać sędziowie, trwały kilka minut. Odor i Bautista zostali wyrzuceni z boiska za ten incydent.

- Byłem kompletnie zaskoczony. Tylko dlatego tak mocno mnie trafił. Ale trzeba by kogoś większego, żeby mnie powalić - mówił dziennikarzom 35-letni Bautista.

Na kolejnych stronach zobaczycie zdjęcia i film z incydentem podczas niedzielnego meczu MLB.