"Oglądasz TV ściema i manipulacja". Polityczny komentarz Pudzianowskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Gwiazdor MMA z Białej Rawskiej wprawdzie nie planuje kariery w polityce, ale temat rządzących krajem regularnie pojawia się na jego profilu na Facebooku.

Mariusz Pudzianowski słynie z tego, że często zamieszcza w mediach społecznościowych komentarze dotyczące bieżącej polityki. Były pięciokrotny mistrz świata Strongman, obecnie zawodnik MMA, nie kryje tego, że ma bardzo zbliżone poglądy, a wręcz identyczne, z Pawłem Kukizem.

- Myślimy podobnie. Niestety w polityce liczą się siła i przebicie. Nie wystarczy mieć rację. Co z tego, że będę miał rację, mówiąc, że coś jest białe, jak 20 innych ludzi powie, że jest czarne i że nieważne, że to jest białe, bo musi być czarne - zdradził ostatnio "Pudzian" podczas spotkania z internautami zorganizowanego przez redakcję "Super Expressu".

W sobotę na swoim fanpage'u na Facebooku 40-latek udostępnił film z programu TVP "Kocham Cię, Polsko!", w którym miał przyjemność wystąpić w drużynie sportowców - razem z Otylią Jędrzejczak i Andrzejem Supronem.

W dyskusji z fanami, która rozgorzała pod postem, "Pudzian" nie byłby sobą, gdyby nie zahaczył o politykę. Na stwierdzenie jednego z internautów, który napisał, że nie ogląda - tu cytat: "TVPiS", fighter z Białej Rawskiej popisał się ripostą w stylu - "Aa, bo oglądasz TV ściema i manipulacja" - mając na myśli najprawdopodobniej konkurencyjną TVN.

Facebook/pudzianowski.official
Facebook/pudzianowski.official

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: bili się bez opamiętania. Wielka zadyma w rugby

Źródło artykułu: