Kokpit Kibice

Szpilka robi sobie przerwę w treningach. "Jadę się wyszaleć"

Pięściarz z Wieliczki spotkał się z internautami tuż przed wyjazdem na Florydę. Mówił m.in o resecie głowy przed walką z "dużym nazwiskiem".
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Kamil Krzaczyński Newspix / Kamil Krzaczyński

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk wyjechali na dwutygodniowe wakacje do Miami. Udali się na Florydę samochodem. Do pokonania mieli trasę przez Nowy Orlean liczącą ponad 1900 km (jak poinformował bokser, to ok. 18 godzin za kółkiem). Podczas urlopu parze towarzyszyć będą znajomi (kolega "Szpili" Edwin oraz jego partnerka) oraz ich dwa psy - Cycu i Pumba.

- Jadę odpocząć, zrehabilitować - źle to powiedziane - zresetować głowę, bo cały czas te walki są odwoływane, nieodwoływane. Jadę się wyszaleć, pobawić się z pieskami. Wyjeżdżamy do Miami. Mam nadzieję, że będzie to fajny czas - zdradził "Szpila" podczas spotkania z fanami na żywo na Facebooku, które zorganizował tuż przed wyjazdem z Houston na urlop.

Bokser z Wieliczki mówił też o swoich planach sportowych. Z jego słów wynika, że w czerwcu kibiców boksu czekają ogromne emocje.

- Walka najprawdopodobniej w czerwcu, z "dużym nazwiskiem". Z dobrym, bardzo dobrym zawodnikiem. Plany są bardzo poważne. Będziecie zadowoleni z walki. Pamiętajcie, jak walczy "Szpila", to są emocje. Jak emocje, to tylko "Szpila" - przyznał były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.


Szpilka po raz ostatni walczył w styczniu 2016 roku. Przegrał wówczas pojedynek o pas WBC z Deontayem Wilderem. Później Polak przez kilka miesięcy leczył kontuzję ręki. Na ring miał wrócić w lutym (głośno było o pojedynku z Dominikiem Breazealem), później spekulowano o jego starciu z Adamem Kownackim. Oba pojedynki nie doszły jednak do skutku.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: chciał być jak Neuer. Fatalny kiks bramkarza

Szpilka powinien walczyć z mocnym rywalem po 16-miesięcznej przerwie od boksu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
Facebook/Instagram

Komentarze (4):

 • steffen Zgłoś komentarz
  "Walka najprawdopodobniej w czerwcu, z "dużym nazwiskiem"(...)" Czyżby jednak Małysz dał się namówić na powrót?
  • yes Zgłoś komentarz
   "Jadę się wyszaleć"- potem na ringu będzie odpoczywać? Pani wygląda jak po walce. "...oraz ich dwa psy - Cycu i Pumba" - może są atrakcyjne?
   • Fran Czesław Zgłoś komentarz
    Nic nie osiagnał a już siętuje....
    • Uzi 1985 Zgłoś komentarz
     Złe pytanie w sondzie- powinno być"czy Szpilka powinien walczyć z mocniejszym rywalem niż przysłowiowy'kelner'". A artykuły o tym celebrycie, niedoszłym sportowcu, na Pudelku. Spotkanie z
     Czytaj całość
     internautami... Przerwa chyba tylko przed kolejnym spotkaniem, tym razem z gimnazjalistami. Normalnych konferencji prasowych nikt takiej Gwieździe nie chce organizować?
     Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
     ×