"Król Twittera" w natarciu. Zaoferował swoją pomoc rywalom Arki

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki /
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki /

Pseudonim "Król Twittera" zobowiązuje. Marcin Krzywicki znany jest z ciętej riposty na portalach społecznościowych. Po meczu Arki Gdynia w Lidze Europy znów o nim głośno.

Marcin Krzywicki ostatnią rundę spędził w Widzewie Łódź, a obecnie pozostaje bez klubu. Po czwartkowym spotkaniu Arki Gdynia z FC Midtjylland w Lidze Europy napisał do duńskiego klubu...

Napastnik chwali się swoim patentem na pomorski klub. Arce strzelał bramki jako zawodnik czterech różnych zespołów. - Jestem wolnym zawodnikiem, mogę zatrzymać Arkę - napisał w poście skierowanym do duńskiego klubu.

O swoim talencie Krzywicki pisał już po Superpucharze Polski, kiedy gdynianie pokonali Legię i sięgnęli po kolejne trofeum. - Kto zatrzyma Arkę? - pytał. W tym sezonie nie wygrał z nią jeszcze nikt.

W pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Europy Arka wygrała 3:2. Rewanż odbędzie się 3 sierpnia.