Toni Kroos wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie z noworodkiem. Dla 29-letniego reprezentanta Niemiec to już trzecie dziecko.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Toni Kroos Getty Images / Michael Steele / Na zdjęciu: Toni Kroos
Mistrz świata z 2014 roku na zdjęciu dumnie prezentuje w swoich ramionach śpiącego noworodka. "Życie jest piękne" - napisał krótko Toni Kroos obok najnowszej fotografii. Dla zawodnika Realu Madryt to już trzecie dziecko.

W listopadzie zeszłego roku niemiecki pomocnik informował, że spodziewa się kolejnego dziecka. Od tego czasu zarówno on, jak i żona, Jessica Farber, nie mówili jednak o płci, ani nie wyjawili imienia dziecka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Life is beautiful

Post udostępniony przez Toni Kroos (@toni.kr8s)

Zawodnik "Królewskich" ma więc za sobą całkiem udany tydzień. W niedzielę zagrał cały mecz dla reprezentacji Niemiec w wyjazdowym starciu z Holendrami. Goście, po decydującej bramce w 90. minucie, wygrali 3:2. Dla graczy Joachima Loewa była to inauguracja eliminacji do Euro 2020.

Kroos ożenił się z Farber w 2015 roku. Posiadają jeszcze dwójkę dzieci, 2-letnią Amelię i 5-letniego Leona.