Wielkanoc. Wielka Sobota u Lewandowskich. Rodzinna wizyta na meczu Bayern - Werder

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Michał Nowak / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Newspix / Michał Nowak / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

Wielkanoc to rodzinny czas. W Wielką Sobotę Anna Lewandowska postanowiła zabrać córkę Klarę na mecz Bayern Monachium - Werder Brema (1:0).

Robert Lewandowski w meczu Bayernu Monachium z Werderem Brema mógł liczyć na wsparcie najbliższych. Tym razem na trybunach pojawiła się nie tylko jego żona, Anna, ale również córka Klara.

Rodzinną wizytą na Alianz Arenie Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie zamieszczając swoje zdjęcie oraz filmik z córką na rękach. Widać na nim, że żonie Lewandowskiego udzieliła się już atmosfera Wielkanocy i dopisywał jej humor.

Zobacz film nagrany przez Annę Lewandowską (kliknij na strzałkę, by obejrzeć nagranie):

"Mało przekonujący Bayern zwiększa przewagę" - niemieckie media o meczu Bayern - Werder

"U nas dziś nietypowa Wielka Sobota, bo dzień meczowy, ale ważne że z całą rodzinką i dobrym humorem. Fajny weekend, fajne święta, piękna pogoda... NAJLEPIEJ. A Wy jak spędzacie te święta?" - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Bayern Monachium pokonał Werder Brema 1:0. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, a jedyną bramkę zdobył Niklas Suele w 75. minucie. Robert Lewandowski na boisku spędził 90 minut, ale nie był to dla niego zbyt udany występ. Reprezentant Polski otrzymał słabe noty za to spotkanie.

Mistrzowie Niemiec mają obecnie cztery punkty przewagi nad Borussią Dortmund, która w tej kolejce zagra z Freiburgiem.

Czy Bayern Monachium zostanie mistrzem Niemiec w tym sezonie?