Gryf - Widzew. Co za początek! Strzelili gola już w 10. sekundzie (wideo)

Katastrofalnie rozpoczęła się II połowa dla Widzewa Łódź w wyjazdowym meczu z Gryfem Wejherowo. Po serii błędów gospodarze zdobyli gola już 10. sekundzie. Zobacz tę bramkę!

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Moment straty piłki przez Radwańskiego w meczu Gryf Wejherowo - Widzew Łódź YouTube / Widzew TV / Moment straty piłki przez Radwańskiego w meczu Gryf Wejherowo - Widzew Łódź
Piłkarze Widzewa Łódź pokazali jak nie powinno rozpoczynać się gry z środka boiska. Po podaniu od Marcina Robaka Bartłomiej Poczobut zagrał do tyłu do Adama Radwańskiego, który poślizgnął się, przez co piłkę przejął Mateusz Majewski. Napastnik Gryfa Wejherowo przebiegł prawie pół boiska, zauważył niepilnowanego Maksymiliana Hebla, a ten w 10. sekundzie drugiej połowy trafił do siatki.

Spotkanie po przerwie kapitalnie rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy prowadzili z jednym z kandydatów do awansu do I ligi 1:0. Zobacz błyskawiczną bramkę w II połowie meczu:

Widzew zdołał jednak odwrócić losy meczu. W 85. minucie rzut karny wykorzystał jeden z czołowych strzelców Ekstraklasy z poprzedniego sezonu - Robak, a kilka chwil później gości na prowadzenie wyprowadził Przemysław Kita.

Więcej o meczu: II liga. Gryf - Widzew. Łodzianie uciekli spod topora i wygrali w Wejherowie

II liga dopiero w ostatni weekend zainaugurowała rozgrywki sezonu 2019/2020. W następnej kolejce Widzew znów zagra na wyjeździe - z Bytovią Bytów, a Gryf przyjmie GKS Katowice.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy Widzew Łódź awansuje w tym sezonie do I ligi?