Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Robert Kubica zdobył punkt, więc Maciej Jermakow zaśpiewał na wizji Eleven Sports piosenkę Sylwii Grzeszczak

Maciej Jermakow kilka dni temu zapowiedział, że jeśli Williams zdobędzie jakiś punkt w tym sezonie to zaśpiewa refren piosenki Sylwii Grzeszczak. Komentator Eleven Sports dotrzymał słowa i widzowie mogli posłuchać jego wokalnych możliwości.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Robert Kubica Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: Robert Kubica
Gdy na treningach przed Grand Prix Niemiec było widać poprawę w rezultatach osiąganych przez Roberta Kubicę, Maciej Jermakow napisał na Twitterze: "Oczywiście wciąż są na szarym i odległym końcu, ale cieszmy się z małych rzeczy, bo jak śpiewała Sylwia Grzeszczak "wzór na szczęście w nich zapisany jest".

Jeden z internautów zapytał czy komentator Eleven Sport zaśpiewa te słowa na wizji. "Jeśli Williams zdobędzie jakiś punkt w tym sezonie, to mogę zaśpiewać refrenik jak najbardziej" - odpowiedział Jermakow.

Zobacz również: Robert Kubica zwrócił się do kibiców przed Grand Prix Węgier. "Mogę liczyć na fanów w każdym zakątku świata"

Mało kto spodziewał się, że Williams zdobędzie jakikolwiek punkt w tym sezonie, a już na pewno nie, że nastąpi to dwa dni później podczas Grand Prix Niemiec.

Robert Kubica zajął dwunaste miejsce, ale dzięki dyskwalifikacji dwóch kierowców Alfa Romeo zdobył jeden punkt. Maciej Jermakow dotrzymał słowa i w studiu Eleven Sports zaśpiewał refren piosenki Sylwii Grzeszczak. - Nie sądziłem, że to się wydarzy - przyznał Maciej Jermakow, wyraźnie niezadowolony, że musi zaśpiewać na wizji. Po kilkusekundowym występie otrzymał brawa od współprowadzących studio.

"Na co dzień śpiewam dużo ładniej, tu się trochę zagrzałem, bo musieliśmy kończyć", "Wyczerpałem limit popisów na kilka lat" - dodał później Jermakow na Twitterze. Zdradził również, że kiedyś miał epizod z gitarą elektryczną.

Zobacz również: Jak dojechać na Grand Prix Węgier

ZOBACZ WIDEO: Wkurzony Robert Kubica. Wtedy przeklina po włosku
Czy Robert Kubica zdobędzie jeszcze punkty w tym sezonie F1?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
 • yes Zgłoś komentarz
  "Robert Kubica zajął dwunaste miejsce, ale dzięki dyskwalifikacji dwóch kierowców Alfa Romeo zdobył jeden punkt" - gdyby tak jeszcze zdyskwalifikowali pięciu albo ośmiu ;) Żartuję -
  Czytaj całość
  wiem, że "nieobecni nie mają racji" i decyduje stan faktyczny.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×