Fame MMA 5. Ostro na ważeniu. Tomasz Olejnik uderzył w twarz Dawida Malczyńskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Fame MMA / Tomasz Olejnik uderza w twarz Dawida Malczyńskiego podczas ważenia przed galą Fame MMA 5
YouTube / Fame MMA / Tomasz Olejnik uderza w twarz Dawida Malczyńskiego podczas ważenia przed galą Fame MMA 5
zdjęcie autora artykułu

Zdecydowanie najwięcej emocji podczas ważenia przed galą Fame MMA 5 wzbudziło spotkanie Tomasza Olejnika i Dawida Malczyńskiego. Pretendent przed walką o pas uderzył swojego rywala w twarz.

W tym artykule dowiesz się o:

Ważenie przed galą Fame MMA 5 przebiegało dość spokojnie aż na scenie spotkali się Tomasz Olejnik i Dawid Malczyński. Przy konfrontacji face to face pierwszy z nich uderzył rywala otwartą dłonią w twarz. Organizatorzy i ochroniarze nie spodziewali się takiej reakcji, ale po chwili opanowali sytuację.

Chwilę później doszło do jeszcze jednego spotkania oko w oko, ale tym razem obyło się bez rękoczynów. Uczestnicy pojedynku o pas wagi półśredniej jedynie stykali się czołami.

- Rewanżyk za pierwszą konferencję - powiedział po całym zajściu Olejnik, który będzie starał się odebrać pas Malczyńskiemu. Okazuje się, że kilka tygodni temu do podobnej sytuacji doszło właśnie na konferencji prasowej. Wtedy to aktualny mistrz Fame MMA zaatakował rywala za... zabranie mu pasa podczas nagrywania zdjęć do filmików promujących galę.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): najciekawsze akcje gali FEN 26

- Nie spodziewałem się tego. On dostał za kradzież pasa. Ja go później broniłem, a on mi coś takiego robi? Jutro wszyscy zobaczą jak będzie - mówił na ważeniu rozemocjonowany mistrz wagi półśredniej.

Malczyński stoczył dwie walki w Fame MMA - obie wygrał. Dla Olejnika będzie to debiut w oktagonie. Bukmacherzy pretendentowi nie dają większych szans na zwycięstwo w tym pojedynku (sprawdź TUTAJ).

Gala Fame MMA 5 odbędzie się 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. W głównym pojedynku wieczoru rękawice skrzyżują Piotr "Bonus BGC" Witczak i Marcin "El Testosteron" Najman.

Czytaj teżFame MMA 5. Wyniki ważenia. "Bonus BGC" lżejszy od Marcina Najmana! Nie zabrakło awantur

Źródło artykułu:
Kto wygra w walce o pas wagi półśredniej Fame MMA?
Dawid Malczyński
Tomasz Olejnik
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (1)
avatar
speed01
25.10.2019
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Jakie to jest tanie...