Kokpit Kibice

Koronawirus. Zamienił piłkę na papier toaletowy. Futsalista rzucił nietypowe wyzwanie (wideo)

Wszystkie rozgrywki futsalowe w naszym kraju zostały zawieszone, wobec czego zawodnicy spędzają czas w domach. Nuda nie doskwiera Tomaszowi Buczkowi z AZS UW Wilanów, który rzucił nietypowe wyzwanie.
Mateusz Domański
Mateusz Domański
Tomasz Buczek podbijający rolkę papieru toaletowego Facebook / AZS UW Wilanów / Na zdjęciu: Tomasz Buczek podbijający rolkę papieru toaletowego

Tomasz Buczek postanowił zamienić piłkę na... papier toaletowy. Wydaje się, że w ten sposób chciał nawiązać do zachowań ludzi, którzy na potęgę wykupywali wspomniany produkt, pozostawiając w sklepach jedynie puste półki. 

Reprezentant pierwszoligowego AZS UW Wilanów wziął w rękę jedną rolkę papieru i zaczął ją podbijać nogą - udało mu się zainkasować prawie dwadzieścia powtórzeń! 

- Panowie, zapraszam do zabawy. Challenge "zostań w domu". Trochę techniki, trochę zabawy - powiedział Tomasz Buczek w trakcie nagrania.

Wyzwanie polegające na podbijaniu rolki papieru toaletowego jest już obecne również na Instagramie, gdzie z tym zadaniem mierzą się między innymi trenerzy personalni.Czytaj także:

Fake news o geście Cristiano Ronaldo. Nie będzie przekształcał hoteli w szpitale
- Agnieszka Rylik otrzymała wyniki testu. Nie została zakażona

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×