Lekkoatletyka. Zaskakujące wyznanie Darii Kliszyny. Dostała niemoralną propozycję

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Alexander Hassenstein / Na zdjęciu: Daria Kliszyna
Getty Images / Alexander Hassenstein / Na zdjęciu: Daria Kliszyna
zdjęcie autora artykułu

Jedna z czołowych rosyjskich lekkoatletek Daria Kliszyna przyznała w wywiadzie, że otrzymała jakiś czas temu niemoralną propozycję. Jeden z amerykańskich biznesmenów chciał ją zatrudnić jako... panią do towarzystwa.

W tym artykule dowiesz się o:

Daria Kliszyna to wicemistrzyni świata w skoku w dal z Londynu (2017). W przeszłości próbowała także swoich sił jako modelka.

Lekkoatletka legitymująca się rekordem życiowym na poziomie 7,05 m, przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że otrzymała niemoralną propozycję od amerykańskiego biznesmena.

Kliszyna powiedziała, że zaproponowano jej pracę w roli... kobiety do towarzystwa.

- Nieznajomy mężczyzna napisał wprost na Instagramie. Natychmiast odpisałam: "przepraszam, ale ta propozycja mnie nie interesuje" - powiedziała Rosjanka w rozmowie z portalem sports.ru.

- Nie dawał za wygraną. "Nie, czekaj, nie odmawiaj tak szybko. Nie wiesz na jakich warunkach" napisał. "Nie, to wszystko, do widzenia" odpowiedziałam - dodała Kliszyna.

Rosjance zaoferowano 200 tys. dolarów miesięcznie za swoją "pracę".

Czytaj także: - Hongkong zamiast piłki ręcznej. Kim Ekdahl Du Rietz znowu zawiesił karierę - Tenis. Novak Djoković nie zrezygnuje z kontrowersyjnych czatów. "Wynika to z najlepszych intencji"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piłkarz Barcelony po raz drugi zostanie ojcem

Źródło artykułu: