Usain Bolt przestrzega zasad bezpieczeństwa. Zobacz, jak grał w planszówkę (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Usain Bolt podczas gry (drugi od prawej)
Instagram / Usain Bolt podczas gry (drugi od prawej)
zdjęcie autora artykułu

Niemal na całym świecie podejmowane są środki bezpieczeństwa z uwagi na pandemię koronawirusa. Zobacz, jak Usain Bolt i jego przyjaciele zabezpieczyli się podczas gry w planszówkę.

W tym artykule dowiesz się o:

Usain Bolt to jeden z najlepszych lekkoatletów w historii. Ma na swoim koncie 8 złotych medali olimpijskich i 11 tytułów mistrza świata. Do niego należą także rekordy świata na 100 i 200 m.

W 2017 roku zakończył karierę, a następnie - przez krótki czas - próbował swoich sił w piłce nożnej. Przebywał nawet na testach w australijskim Central Coast Mariners.

Jamajczyk pokazał ostatnio, że dba o bezpieczeństwo. W mediach społecznościowych opublikował filmik, na którym widać, jak gra z przyjaciółmi w planszówkę.

Każdy z uczestników zabawy ma na sobie maseczkę ochronną, a po każdym rzucie kostką, następuje dezynfekcja rąk. Jak widać, cała czwórka świetnie się przy tym bawi.

Czytaj także:Tenis na łące, krowa robiła za siatkę. To nagranie to hit internetuUrodziny Dariusza Szpakowskiego. Mateusz Borek nie zapomniał o koledze po fachu

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Beckham wciąż ma to coś. Nie dał szans synowi w popularnej grze

Źródło artykułu: