Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Fame MMA 7. Kamila Wybrańczyk w klatce. Partnerka Szpilki wyzwała Martę Linkiewicz

Podczas gali Fame MMA 7 w oktagonie nieoczekiwania pojawiła się narzeczona Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk. - Czekam na ten moment, na ten dzień - zwróciła się do Marty "Linkimaster" Linkiewicz.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Kamila Wybrańczyk Instagram / Na zdjęciu: Kamila Wybrańczyk

Szykuje się hitowa walka w Fame MMA. Podczas 7. edycji gali w Łodzi Kamila Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki, wyzwała na pojedynek jedną z gwiazd polskiej federacji organizującej gale typu freak fight - Martę "Linkimaster" Linkiewicz.

- Czekam na ten moment, na ten dzień - odgrażała się Wybrańczyk. "Linkimaster" przyjęła propozycję stoczenia pojedynku w oktagonie. - Lubię pieniądze. Możemy walczyć - odpowiedziała. Organizatorzy nie podali jednak, na której gali Fame MMA dojdzie do tej konfrontacji.

Podczas gali w Łodzi Linkiewicz (3-1) łatwo rozprawiła się z Martą Rentel (0-1). Po dwóch minutach sędzia Tomasz Bronder przerwał pojedynek. Przeciwniczka "Linkimaster" nie miała bowiem ochoty na kontynuowanie walki (więcej szczegółów TUTAJ).

Wybrańczyk od kilku lat uprawia sporty walki. Robi ciągłe postępy i jak zapewnia jest już gotowa na zawodowy debiut. Dziewczyna "Szpili" już wcześniej otrzymywała oferty z Fame MMA.

- Stwierdziłam, że jeśli mam robić z siebie małpę w tym cyrku, no to niech przynajmniej dobrze zapłacą. Jeśli dobrze nie zapłacą, to po co mam tam iść? To nie jest jakiś mój priorytet, żeby tam iść i walczyć, bo ja i tak walczę, trenuję, bo trenuję to z pasji. Robię to wyłącznie dla siebie, nie robię to dlatego, aby tam iść i zarobić jakąś kasę - przyznała Wybrańczyk w audycji newonce.sport.

Zobacz:
Fame MMA 8. Piotr "Bestia" Piechowiak zmierzy się z Piotrem Szeligą!

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): co za występ na KSW 54! Nowa gwiazda?

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×