Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Jest nagranie! Zobacz, jak Marcin Najman skandalicznie potraktował "Don Kasjo"

Organizacja Fame MMA opublikowała oficjalne nagranie z walki Marcin Najman - Kasjusz Życiński. Teraz każdy kibic może zobaczyć skandaliczne zachowania, których dopuścił się "El Testosteron".
Robert Czykiel
Robert Czykiel
Marcin Najman nieprzepisowo atakuje Don Kasjo na Fame MMA 8 YouTube / Fame MMA / Marcin Najman nieprzepisowo atakuje Don Kasjo na Fame MMA 8

Gala Fame MMA 8 przeszła do historii, ale będzie się o niej mówić jeszcze bardzo długo. Zadbał o to Marcin Najman, który zachował się skandalicznie podczas walki z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Były pięściarz został zdyskwalifikowany, a potem wyrzucony z organizacji.

Co takiego się stało podczas walki? Fame MMA po kilku dniach postanowiło opublikować film, który dokładnie wszystko pokazuje. Do tej pory legalnie całe zdarzenie widzieli tylko fani, którzy kupili dostęp do PPV.

Wszystko zaczęło się od tego, że Najman obalił rywala, co było zabronione, bo walka odbywała się na zasadach boksu. Chwilę później "El Testosteron" chciał jeszcze kopnąć "Don Kasjo". Wtedy sędzia postanowił zdyskwalifikować 41-latka.

Na tym się nie skończyło. Kiedy do klatki wkroczyli ochroniarze, to najpierw Życiński chciał uderzyć Najmana. Marcin początkowo to zignorował, ale rzucił się z rękami na Kasjusza, gdy ten był już trzymany przez ochronę.

Na nagraniu jest także inny skandal. Chodzi o zachowanie trenera Najmana. Widać, jak Damian Herczyk podbiega do leżącego "Don Kasjo" i wykręca mu nogę. To wszystko możecie sami zobaczyć w poniższym filmie.

Fame MMA. Podano, ile Najman miał zarobić za walkę z "Don Kasjo". To sześciocyfrowa kwota >>

Stanowcza deklaracja sędziego ws. Marcina Najmana. "Już nigdy nie wejdę z nim do oktagonu" >>

Oglądaj Polsat Boxing Night w WP Pilot

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (7):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×