Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Marcin Najman pozwał Don Kasjo. Pokazał dokument złożony w sądzie: chce przeprosin i ogromnych pieniędzy

Marcin Najman chce przeprosin i ogromnych pieniędzy od Kasjusza Życińskiego. "El Testosteron" dotrzymał słowa i pozwał "Don Kasjo" za naruszenie dóbr osobistych.
Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Marcin Najman Materiały prasowe / Fame MMA / Na zdjęciu: Marcin Najman

Jeszcze przed walką na Fame MMA 8 Marcin Najman zapowiadał, że pójdzie do sądu z Kasjuszem Życińskim. "Don Kasjo" miał insynuować, że "El Testosteron" ma romans z jedną z sióstr Godlewskich.

Wtedy Najman zapowiadał, że będzie domagał się 100 tys. złotych. - Jestem przekonany, że te pieniądze zostaną mi zasądzone na 100 proc. - mówił. Przyznał także, że pieniądze przekaże po połowie na rehabilitację Marka Piotrowskiego i Tomasza Golloba.

41-latek dotrzymał słowa. W poniedziałek pokazał na Instagramie treść pozwu skierowanego przeciwko Życińskiemu, jaki złożył w Sądzie Okręgowym w Elblągu.

Najman domaga się 50 tys. złotych zadośćuczynienia, a także przeprosin, które zamieszczone zostaną na oficjalnym koncie Życińskiego na Facebooku i YouTube, a także w tradycyjnym wydaniu "Super Expressu".

Przeprosiny mają mieć następującą treść: "Ja, Kasjusz Życiński, przepraszam pana Marcina Najmana za naruszenie jego dóbr osobistych poprzez upublicznienie nieprawdziwych informacji sugerujących jakoby pan Marcin Najman miał romans z panią Moniką Godlewską."

Czytaj także:
Żona Trybsona wywołała skandal po walce męża. "Mam większe jaja, niż oni wszyscy"
Fatalna kontuzja podczas gali MMA. Widok mrozi krew w żyłach. Uwaga, wideo drastyczne

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękna wojowniczka z KSW relaksowała się w Hiszpanii. Co za zdjęcie!Oglądaj Polsat Boxing Night w WP Pilot

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (8):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×