Fame MMA 9. Obejrzyj oficjalną zapowiedź gali [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: gala Fame MMA
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: gala Fame MMA
zdjęcie autora artykułu

Fame MMA 9 zaskakuje nie tylko angażami kolejnych celebrytów, ale również profesjonalizmem i coraz lepszą otoczką. Kibice są pod wrażeniem oficjalnej zapowiedzi sobotniej gali.

W głównym pojedynku zmierzą się raperzy. W kategorii ciężkiej skonfrontują się Paweł Mikołajuw i Patryk Woziński, czyli słynni "Popek" i "Kizo".

W debiucie dla Fame MMA Mikołajuw bez problemów uporał się z debiutującym w mieszanych sztukach walki Damianem Zduńczykiem. Wcześniej "Popek" był związany kontraktem z organizacją KSW.

W swojej karierze kontrowersyjny "Król Albanii" mierzył się też m.in. z Mariuszem Pudzianowskim, Tomaszem Oświecińskim czy Erko Junem.

"Kizo" ma mniejsze doświadczenie w sportach walki. W klatce zadebiutował na Fame MMA 4 w Częstochowie, gdzie przegrał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Pokonał go Marcin "Mielonidas" Makowski.

Zobacz zapowiedź gali:

Gala Fame MMA 9 odbędzie się w sobotę, 6 marca, w łódzkim Hotelu Hilton. Pojedynek "Popka" z "Kizem" będzie walką wieczoru. Poza tym zaplanowano osiem innych starć. Wydarzenie transmitowane będzie w PPV. Relację z gali przeprowadzi WP SportoweFakty.

Zobacz także: -> MMA. UFC Vegas 20. Wyniki gali. Wieczór decyzji. Ciryl Gane pokonał Jairzinha Rozenstruika -> Boks. Kolejne zwycięstwo Saula Alvareza. "Canelo" rozbił Turka i pozostał mistrzem świata -> Boks. Suzuki Boxing Night V. Damian Durkacz lepszy od Dominika Kidy w Lublinie

Źródło artykułu: