Fame MMA 9. Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk - Kamila "Zusje" Smogulecka. Triumf partnerki Artura Szpilki

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fame MMA / Kamila Wybrańczyk poddała
Materiały prasowe / Fame MMA / Kamila Wybrańczyk poddała
zdjęcie autora artykułu

Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk (1-0) pokonała przez poddanie w drugiej rundzie Kamilę "Zusje" Smogulecką (1-2) podczas Fame MMA 9. Partnerka Artura Szpilki udanie zadebiutowała w oktagonie.

W tym artykule dowiesz się o:

O walce Kamili Wybrańczyk w MMA mówiło się już od dłuższego czasu. Podczas Fame MMA 7 "Kamiszka" wyszła nawet do klatki, aby rzucić wyzwanie Marcie "Linkimaster" Linkiewicz.

Narzeczona Artura Szpilki ostatecznie zadebiutowała na Fame MMA 9, a jej rywalką była Kamila Smogulecka. Wybrańczyk przygotowania do pojedynku wzięła na poważnie i imponuje przede wszystkim swoimi umiejętnościami w brazylijskim jiu jitsu. Już od kilku lat uprawia sporty walki i, jak zapewnia, robi ciągłe postępy.

"Zusje" zasłynęła po występie w teledysku do utworu "My Słowianie" autorstwa Cleo i Donatana, pięć lat temu. Wtedy Kamila Smogulecka posługiwała się pseudonimem "Luxuria Astaroth".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Zuluzinho w akcji. Brutalny nokdaun

Od tamtej pory jej kariera przyspieszyła w zbyt szybkim tempie, co doprowadziło do poważnych problemów prywatnych oraz uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Z czasem jednak postanowiła się zmienić. Bez wahania przyjęła propozycję walki w mieszanych sztukach walki.

Wojowniczka już pokazała w klatce, na co ją stać. Zaczęła od porażki z Martą Linkiewicz przez decyzję. Podczas Fame MMA 8 się zrehabilitowała i bez problemów pokonała przed czasem Dagmarę Szewczyk.

Pomimo doświadczenia Smoguleckiej bukmacherzy wierzyli w zwycięstwo Wybrańczyk. Kurs na jej wygraną wyniósł 1.2, co, przy stawce 100 złotych, dawało zarobek ok. 7 zł.

"Zusje" udowodniła, że jest skandalistką już podczas swojego wyjścia do klatki. Do oktagonu zmierzała w sukni ślubnej. Towarzyszył jej mężczyzna w masce z twarzą... Mateusza Kaniowskiego, czyli dziennikarza MMA.pl i komentatora gal Fame MMA.

W pierwszej rundzie działo się w stójce. "Kamiszka" zadała "Zusje" kilka bardzo mocnych ciosów, co skutkowało rozbiciem nosa modelki.

Drugie starcie Wybrańczyk rozpoczęła od obalenia. W parterze rozbijała rywalkę, a następnie poszła po balachę! Partnerka Artura Szpilki nie zdołała poddać rywalki, ale kontynuowała swoją dominację. Rozbijała ją i szukała kolejnych poddań!

W końcu "Kamiszka" dopięła swego i poddała konkurentkę. "Zusje" nie miała wyjścia.

Wszystko wskazuje na to, że Kamila Wybrańczyk kolejny pojedynek stoczy przeciwko Marcie "Linkimaster" Linkiewicz! Panie zmierzą się o pas mistrzowski freak-fightowej organizacji. Wcześniej czempionką była Aniela "Lil Masti" Bogusz, która w kontrowersyjnych okolicznościach odeszła z Fame MMA.

Była to druga walka kobiet podczas Fame MMA 9. Wcześniej Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska pokonała Annę "Annę IFBB Pro" Andrzejewską.

Fame MMA 9 odbywa się w łódzkim Hotelu Hilton. Podczas wydarzenia dojdzie do dziesięciu pojedynków - dziewięciu na zasadach mieszanych sztuk walki i jednego w formule boksu. Impreza transmitowana jest w PPV. Relację z gali przeprowadza serwis WP SportoweFakty.

W głównych starciach wystąpią między innymi Patryk "Kizo" Woziński, Sylwester Wardęga, Marcin Malczyński, Jakub "Kubańczyk" Flas, Gabriel "Arab" Al-Sulwi, Kaper "Blonsky" Błoński, Paweł "Ponczek" Sikora, Patryk "Patrykos" Domke, Filip Zabielski i Mariusz "Hejter" Słoński.

Zobacz także: -> MMA. UFC 259. Maciej Szumowski: Jan Błachowicz już jest wielki. Wierzę w legendarną polską siłę -> MMA. FEN 33. Kacper Formela zmierzy się z Damianem Frankiewiczem -> Fame MMA 9. Kim jest Patryk "Kizo" Woziński, gwiazda walki wieczoru? -> UFC 259: Błachowicz vs Adesanya. Karta walk. Gdzie oglądać?

Źródło artykułu:
Czy Kamila Wybrańczyk zostanie mistrzynią Fame MMA?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (1)
avatar
yes
6.03.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Partnerka jak w policji amerykańskiej. Czy nie może ona występować jako ona sama? Są podawane informacje o niedocenianiu kobiet w pracy, domu i innych miejscach - to nie jest przykład, to jest Czytaj całość