Hype MMA 1. Bukmacherzy: Marcin "Rafonix" Krasucki pokona Mariusza "Hejtera" Słońskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FAME MMA / Wojciech Gola - Marcin Krasucki
Materiały prasowe / FAME MMA / Wojciech Gola - Marcin Krasucki
zdjęcie autora artykułu

W walce wieczoru pierwszej gali Hype MMA wystąpią gwiazdy Fame MMA. Bukmacherzy wskazali faworyta starcia pomiędzy Marcinem "Rafonixem" Krasuckim a Mariuszem "Hejterem" Słońskim.

W tym artykule dowiesz się o:

Podczas gali Hype MMA 1 "Rafonix" stoczy czwartą walkę. Na Fame MMA 2 pokonał Daniela Zwierzyńskiego. Później przegrywał - podczas piątej edycji w półtorej minuty poległ przez duszenie zza pleców z Szymonem "Isamu" Kasprzykiem, natomiast galę później lepszy od niego okazał się Wojciech Gola.

Z kolei "Hejter" zadebiutował podczas siódmej edycji, kiedy pokonał Tomasza Olejnika. Przed walką utrzymywał jednak, że o sportach walki zbyt dużej wiedzy nie ma. Twierdził, że siedem lat trenował judo, jednak nie miał pojęcia, jakie pasy są do zdobycia w tym sporcie.

Jak się okazało, kłamał i był wtedy po prostu bardzo dobrym aktorem. W walce pokazał, że naprawdę trenował i zaprezentował się solidnie.

W drugim pojedynku, na Fame MMA 8 przeciwko Patrykowi "Mortalciowi" Baranowi, zaprezentował się już o wiele słabiej. Przegrał z debiutującym konkurentem przez poddanie. Wystąpił też podczas Fame MMA 9. Wtedy pokonał go Filip Zabielski.

Zdaniem analityków faworytem pojedynku jest Marcin Krasucki. Kurs na jego triumf wyniósł 1.45, natomiast przelicznik na Mariusza Słońskiego to 2.45. Oznacza to, że, przy stawce 100 zł, za zwycięstwo "Rafonixa" zarobi się ok. 27 zł, natomiast za wygraną "Hejtera" ok. 115 złotych.

Gala Hype MMA odbędzie się w sobotę, 17 kwietnia. Wydarzenie ma się rozpocząć ok. 19:30. Transmitowane będzie w systemie PPV. Cena zaczyna się od 10,99 zł.

Zobacz także: -> Przeżyła rodzinną tragedię. Teraz zachwyca w oktagonie i poza nim. Fani są oczarowani -> MMA. Ewelina Woźniak pewnie zmierza do UFC. Poznała kolejną rywalkę -> KSW 60. Autor jednego z najszybszych nokautów w polskim MMA nowym rywalem Ilicia

ZOBACZ WIDEO: Michał Materla mówi o kulisach rozstania z KSW. Opowiada o ambitnych planach EFM SHOW

Źródło artykułu: