Marcin "Rafonix" Krasucki przegrał w 7 sekund. Po gali HYPE MMA podjął kluczową decyzję

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / FAME MMA / Marcin Rafonix Krasucki
Materiały prasowe / FAME MMA / Marcin Rafonix Krasucki
zdjęcie autora artykułu

Walka wieczoru podczas pierwszej gali HYPE MMA trwała tylko 7 sekund. Marcin "Rafonix" Krasucki przegrał z Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Po pojedynku podjął decyzję odnośnie swojej przyszłości w MMA.

W tym artykule dowiesz się o:

To był hit pierwszej gali HYPE MMA. Fani ostrzyli sobie zęby na pojedynek Marcina "Rafonixa" Krasuckiego z Mariuszem "Hejterem" Słońskim, ale niewielu spodziewało się tego, że walka rozstrzygnie się już w 7 sekund. W starciu określanym jako super fight gali górą był "Hejter".

To było duże rozczarowanie dla "Rafonixa". Po porażce podjął on decyzję o końcu przygody z MMA. - To koniec z walkami MMA. Najwyraźniej nie jest to dla mnie - powiedział Krasucki w rozmowie z Sylwestrem Wardęga po walce.

Była to czwarta walka w karierze Krasuckiego. Na Fame MMA 2 pokonał Daniela Zwierzyńskiego. Później przegrywał - podczas piątej edycji w półtorej minuty poległ przez duszenie zza pleców z Szymonem "Isamu" Kasprzykiem, natomiast galę później lepszy od niego okazał się Wojciech Gola.

Podczas HYPE MMA 1 doszło do sześciu walk. Aż pięć pojedynków zakończyło się w pierwszych rundach! Najdłużej potrwało starcie Pawła "Pavlla" Szweda z Adamem "Adixem" Woźnickim, które dobiegło końca w trzeciej rundzie.

Czytaj także: Hype MMA 1. Wyniki gali. Błyskawiczne nokauty. Udany początek nowego projektu Fame MMA Hype MMA 1. Takiej areny walk jeszcze nie było! Organizatorzy Fame MMA szykują rewolucję

ZOBACZ WIDEO: Michał Materla mówi o kulisach rozstania z KSW. Opowiada o ambitnych planach EFM SHOW

Źródło artykułu: