Piękna Julia stanie na drodze Polek. Przeszkodzi im w awansie do ćwierćfinału ME?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Julia Gierasimowa / Na zdjęciu: Julia Gierasimowa, siatkarka reprezentacji Ukrainy
Instagram / Julia Gierasimowa / Na zdjęciu: Julia Gierasimowa, siatkarka reprezentacji Ukrainy
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę o godzinie 19:30 reprezentacja naszych siatkarek zagra o awans do 1/4 finału przeciwko Ukrainie. W składzie rywalek na pewno wyróżnia się Julia Gierasimowa. Trzeba przyznać, że środkowa ma naprawdę nietuzinkową urodę.

Powalczy o ćwierćfinał mistrzostw Europy

Choć to reprezentacja Polski jest faworytem w niedzielnym meczu 1/8 mistrzostw Europy, Ukraina zapewne nie będzie chciała dać łatwo za wygraną. Pomóc rywalkom może właśnie Julia Gierasimowa.

Piękna i uśmiechnięta

Po zdjęciach, które Julia Gierasimowa udostępnia w mediach społecznościowych, widać, że jest radosną kobietą. Środkowa reprezentacji Ukrainy na swoim Instagramie ma około 2500 obserwujących.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: polska mistrzyni i 110 kg ciężaru. Jest moc!

Zakochana od dawna

W 2014 roku poślubiła Denisa Parvadova. Po opisie w mediach społecznościowych widać jak ważny w życiu jest dla niej mąż.

Siatkówka - druga miłość

Oprócz męża jej miłością jest także siatkówka. Zawsze emanuje radością, gdy znajduje się na parkiecie. Obecnie Julia Gierasimowa jest siatkarką tureckiego Ankara Karayollari.

Odpoczynek też jest ważny

Środkowa reprezentacji Ukrainy wie jednak, że trzeba się zregenerować. W jej mediach społecznościowych można zobaczyć, że lubi podróżować. W lipcu odwiedziła gorącą Bułgarię.

Dumna reprezentantka Ukrainy

Julia Gierasimowa często publikuje zdjęcia w koszulce reprezentacji Ukrainy. To dla niej zapewne spore wyróżnienie. W niedzielę czeka ją jednak trudna przeprawa. Polki w europejskim czempionacie radzą sobie naprawdę dobrze.

Zobacz też: To zdjęcie to hit sieci! Jeden gest Roberta Lewandowskiego, a ile mówi Anna Lewandowska zachwycona mężem! Tak nazwała ukochanego

Źródło artykułu: