Sensacyjne wieści ws. Radzikowskiego potwierdzone!

Podczas niedzielnej konferencji przed galą Fame MMA 11 włodarze organizacji ogłosili nowy nabytek. To były polski strongman.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Krzysztof Radzikowski Instagram / krzysztofradzikowski / Krzysztof Radzikowski
W niedzielę odbyła się druga konferencja przed Fame MMA 11, którą zaplanowano w sobotę (2 października) w Arenie Gliwice. W pojedynku wieczoru zaprezentują się Norman Parke i Borys Mańkowski, obaj znani kibicom sportów walki z KSW.

Przed pojawieniem się uczestników Fame MMA 11 na scenę weszli włodarze Michał "Boxdel" Baron i Wojciech Gola. Chwilę potem ogłoszono nazwisko zawodnika, który wystąpi na kolejnej gali - Fame MMA 12. Będzie nim debiutant Krzysztof Radzikowski.

- Czemu MMA? Czy śladami Mariusza Pudzianowskiego? Dwa lata temu przestałem dźwigać ciężary zawodowo w zawodach Strongman. No i coś w życiu trzeba robić. A chciałem dalej pozostać w reżimie treningowym. Fajnie było schudnąć 30 kg. Zrobiła się lepsza forma i sylwetka. Można teraz popróbować swoich sił, a przy okazji to wiadomo o co chodzi... - zdradził jeden z najlepszych polskich i światowych siłaczy w historii.

- Jak mi się trenuje MMA? Zobaczycie niedługo. Na początku było gorzej, bo była większa waga. Wagę się zrzuciło, coś tam się robi. Niedługo będę się mógł pochwalić tym, co potrafię. Ogólnie jestem sympatyczny i niegroźny, ale jak ktoś mnie zdenerwuje, to będę dymił - dodał Radzikowski, który zadebiutuje na Fame MMA 12.

Zobacz:
Fame MMA 11. Gdzie i kiedy gala, jaki koszt PPV?
Pokazał mięśnie, a wszyscy i tak mówią o innej rzeczy

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bijatyka na ostro. To miał być spokojny mecz
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×