Hitowe starcie kobiet na Fame MMA 12! Było gorąco na spotkaniu twarzą w twarz

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/zusjeofficial/ / Na zdjęciu: Kamila Smogulecka
Instagram / instagram.com/zusjeofficial/ / Na zdjęciu: Kamila Smogulecka
zdjęcie autora artykułu

Kamila "Zusje" Smogulecka vs. Marta "Martirenti" Rentel zmierzą się ze sobą na najbliższej gali Fame MMA. W gliwickiej hali doszło już do pierwszych przepychanek między zawodniczkami.

Podczas sobotniej gali Fame MMA 11 organizatorzy odkryli kilka kart przed kolejnym wydarzeniem. Okazuje się, że wkrótce kibice freakowej organizacji obejrzą w akcji Kamilę "Zusje" Smogulecką i Martę "Martirenti" Rentel.

W gliwickiej hali doszło do pierwszego spotkania twarzą w twarz między zawodniczkami. Influencerki długo i z wściekłością patrzyły sobie w oczy. Obie w pewnym momencie nawet zetknęły się czołami, ale szybko do akcji wkroczyli ochroniarze.

Smogulecka i Rentel znane są kibicom Fame MMA 11. W bilansie mają m.in. porażki z aktualną mistrzynią organizacji - Martą Linkiewicz. Smogulecka jest bardziej doświadczona - pokonała Dagmarę Szewczyk, a ostatnio musiała uznać wyższość partnerki Artura Szpilki, Kamili Wybrańczyk. Dla Rentel będzie to druga walka w oktagonie.

ZOBACZ WIDEO: To jedna z najpiękniejszych WAGs świata. Tym wideo podbija internet

Smogulecka już od dawna jest znaną celebrytką. Sławę zyskała pod pseudonimem Luxuria Astaroth, gdy wystąpiła w jednym teledysku do hitu Donatana i Cleo "My Słowianie". Później jednak miała duże problemy z narkotykami oraz alkoholem. Ma za sobą odwyk, o czym otwarcie mówi na konferencjach prasowych. Tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 2 mln osób.

Rentel aż taką popularnością nie może się pochwalić. Jest blogerką fitness i influencerką. Podobnie jak jej najbliższa rywalka nagrała też kilka piosenek.

Czytaj też: -> Sylwester Wardęga zmasakrowany. Tak wyglądał po walce (wideo) -> To może być wielki hit na Fame MMA! Norman Parke prowokuje kolejnego Polaka

Źródło artykułu: