Miłość kwitnie. Co za zdjęcia Małyszów!

Adam Małysz nie traci formy po zakończeniu sportowej kariery. O byłym skoczku narciarskim znowu zrobiło się głośno po tym, jak jego żona opublikowała zdjęcia na Instagramie

RS
Adam Małysz WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Adam Małysz
44-latek nie może narzekać na brak nudy, choć nie jest już wyczynowym sportowcem. Po zakończeniu kariery Adam Małysz został dyrektorem w Polskim Związku Narciarskim i ekspertem telewizyjnym. Były olimpijczyk może przede wszystkim poświęcić więcej czasu swojej rodzinie z żoną na czele.

Izabela Małysz chciała podzielić się swoim szczęściem z fanami i opublikowała kilka zdjęć w mediach społecznościowych. Jak można zauważyć, para nie szczędziła sobie czułości. Mąż chętnie pozować i nosił ją na rękach.

Internauci byli wręcz zachwyceni zdjęciami małżeństwa. "Jak wino - im starsi tym lepsi i jeszcze piękniejsi" - skomentowała była bokserka oraz posłanka, Iwona Guzowska. "Pięknie razem wyglądacie" - dodała jedna z fanek. "Aż miło popatrzeć" - czytamy.

Już 6 czerwca będą obchodzić srebrne gody, czyli 25. rocznicę ślubu. W 1997 roku Małyszowie wzięli ekumeniczny ślub, kilkanaście miesięcy później na świat przyszła ich córka, Karolina.

Źródło: Instagram Źródło: Instagram
Czytaj także: Polski mistrz pokazał się ze sztangą. Błyskawiczny apel Marcina Gortata Co tam się wydarzyło?! Tak piłkarze zachowali się wobec Nagelsmanna ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szalała na wakacjach. I to jak!


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×