To będzie najbardziej gorąca para w Bundeslidze? Reus poderwał piękną modelkę

Zawodnik Borussii Dortmund, Marco Reus, przyznał na łamach mediów, że od dwóch miesięcy spotyka się z piękną modelką. Zobacz, kim jest wybranka kolegi Łukasza Piszczka.

 Redakcja
Redakcja

Czy to będzie najgorętsza para 2016 roku w niemieckim futbolu? Co do tego media za naszą zachodnią granicą nie mają żadnych wątpliwości.

Marco Reus przyznał na łamach dziennika "Bild", że spotyka się z modelką, Scarlett Gartmann, od dwóch miesięcy.

- Tak, to prawda. Ja i Scarlett jesteśmy razem - powiedział gwiazdor Borussii Dortmund.

Gorąca blondynka pochodzi z Hagen, ma 22 lata i pracuje dla agencji MGM Models z Duesseldorfu.

Na jej Instagramie można zauważyć, że na brak zajęć nie narzeka. Gartmann na bieżąco wrzuca zdjęcia ze swoich sesji.

Kliknij dalej, aby zobaczyć fotki nowej miłości Reusa.

Podoba ci się nowa dziewczyna Marco Reusa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
Inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
 • Paweł - słowo Boże Zgłoś komentarz
  BEZWSTYDNIE PREZENTOWANE PIĘKNO KOBIETY TO ZŁO Z PIEKŁA RODEM !! JEDYNYM SPOSOBEM UNIKNIĘCIA TAKIEJ SYTUACJI JEST NAŚLADOWANIE WE WSZYSTKIM NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY!!! Cały show-biznes
  Czytaj całość
  to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!! Zastanów się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy wybierasz Boga??? ...Matka Boża w Fatimie, powiedziała do Hiacynty: „Grzechami, które pociągają najwięcej dusz do piekła, są grzechy nieczyste. Wymyślone zostaną pewne mody, które będą bardzo obrażać Boga. Osoby, które służą Bogu, nie mogą ulegać tym modom. W Kościele nie ma miejsca na mody. Bóg jest zawsze ten sam”....– „Spośród potępionych, którzy zaludniają piekło, nie ma ani jednego, który by nie grzeszył przeciwko szóstemu Przykazaniu, a dziewięćdziesięciu dziewięciu na stu wprost zostało za ten grzech potępionych” – mówi Święty Alfons Liguori....-"Kiedy wybije nasza ostatnia godzina, ustanie bicie naszego serca, wszystko się dla nas skończy, a więc i czas naszego zasługiwania i niezasługiwania. Takich, jakimi jesteśmy, spotka nas śmierć i tacy staniemy przed Chrystusem, Sędzią. Nasze błagalne wołania, nasze łzy, nasze akty żalu, które jeszcze na ziemi zdobyłyby serce Boga, mogłyby z nas, grzeszników, uczynić przy pomocy sakramentów, ludzi świętych; ale w owym momencie nie będą miały żadnej wartości; czas miłosierdzia minie i rozpocznie się czas sprawiedliwości"- mówił św Ojciec Pio. A przy okazji zadymy dnia dzisiejszego 14 lutego tzw Walentynki to gigantyczny biznes i ciała zaślepienie , bo prawdziwa miłość, to wartości duchowe.
  • Paweł - słowo Boże Zgłoś komentarz
   Cały show-biznes to królestwo Szatana!!! Droga do piekła i wiecznego potępienia pełna bezwstydu i zgorszenia szeroko otwarta!! Wybierasz się jaka jest twoja droga??? Wybierasz Zło czy
   Czytaj całość
   wybierasz Boga???