Alan Kwieciński robił media trening przed Fame MMA 14. Potem wszedł on i wydarzyło się TO

Media treningi przed galami freak fightów przyzwyczaiły do różnych dziwnych rzeczy. Jednak to, co wydarzyło się w czasie pokazu umiejętności Alana Kwiecińskiego przed Fame MMA 14 przeszło wszelkie oczekiwania. Tego jeszcze nie było.

Artur Babicz
Artur Babicz
Alan Kwieciński YouTube / Na zdjęciu: Alan Kwieciński
Walka Alana Kwiecińskiego z Mateusza Murańskiego na Fame MMA 14 to prawdopodobnie pojedynek, który niesie ze sobą największy ładunek emocjonalny. Pomiędzy tymi zawodnikami jest sporo złej krwi, a praktycznie z dnia na dzień jest coraz bardziej gorąco. Wystarczy powiedzieć, że ostatnia konferencja skończyła się sporymi kontrowersjami (więcej TUTAJ). To nawet nie spodobało się samemu włodarzowi Fame MMA - "Boxdelowi" (jego komentarz do tej sytuacji TUTAJ).

Jednak jak się okazuje napięta atmosfera pomiędzy zawodnikami nie powoduje, że nie mają oni luzu w sobie. To właśnie zaprezentował Alan Kwieciński podczas media treningu.

"Alanik" znany z programu "Warsaw Shore" najpierw pokazywał swoje umiejętności. Biorąc pod uwagę, że jako jeden z nielicznych zawodników we freak fightach ma za sobą zawodowe walki spowodował, iż miał on się czym pochwalić. W pewnym momencie wydawało się, że jest już koniec tego pokazu.

Jednak wtedy mikrofon przejął niespodziewany gość. Zmieniła się muzyka, a potem obaj panowie zaczęli tańczyć niczym na jakiejś imprezie. To pokazało, że "Alanik" mimo wielkiego ciężaru gatunkowego tej walki ma jeszcze sporo miejsca na luz.

Walka Alana Kwiecińskiego z Mateuszem Murańskim już w sobotę, 14 maja, podczas gali Fame MMA 14. W walce wieczoru zmierzą się "Gimper" i "Tromba". Ponadto, na Tauron Arenie wystąpią m.in. Monika Kociołek, Marcin "Xayoo" Majkut czy Norman Parke.

Zobacz także: Członek Ekipy Friza pewny siebie przed debiutem
Zobacz także: Zachwyty nad kartą walk Fame MMA 14

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×