Niespodziewana debiutantka gali Fame

W ostatniej chwili do karty walk Fame MMA 14 wskoczyła piłkarka ręczna i influnecerka Wiktoria Jaroniewska. Znana w mediach społecznościowych dietetyczka zastąpiła kontuzjowaną Klaudię Kołodziejczyk i w sobotę zmierzy się "Laluną".

Artur Babicz
Artur Babicz
Niespodziewany debiut

Niespodziewanie walka Klaudii Kołodziejczyk z Katarzyną Alexander niosła ze sobą ogromne emocje. Niestety "Sheeya" musiała wycofać się z tej walki z powodu kontuzji (więcej na ten temat TUTAJ). Było wówczas wiadome, że "Laluna" znana z programu "Królowe Życia" będzie potrzebowała nowej rywali.

Tę okazję wykorzystała Wiktoria Jaroniewska. 20-latka podjęła się wielkiego wyzwania, bowiem wskoczyła na kartę walk Fame MMA 14 na 14 dni przed galą. Póki co, zachwyciła sobą na konferencji zapowiadającej zbliżające się wydarzenie. 

Zobacz także: Murański zareagował na propozycję Kwiecińskiego

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Polub SportowyBar na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • ZKS_WISŁA Zgłoś komentarz
  Nie mam nic do tej dziewczyny prywatnie. Ale tragedia, że osoba niby twierdząca, że chce być motywacją dla innych (odbiorcy gal czy insta to głównie dzieci) w zasadzie na każdym zdjęciu
  Czytaj całość
  to czym może zabłysnąć to cycki i tyłek. Znak naszych czasów, że prawdziwe wartości schodzą na drugi plan bo najważniejsze są cycki, d..a, fame i pieniądze.
  • smok Zgłoś komentarz
   12,5/10
   • Husarzyk Zgłoś komentarz
    Taka sobie szczypiornistka. Odważnej dziunce daję notę 7/10