Prime Show MMA z kolejnym głośnym transferem! To zaboli Fame MMA

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/zusjeofficial/ / Na zdjęciu: Kamila Smogulecka
Instagram / instagram.com/zusjeofficial/ / Na zdjęciu: Kamila Smogulecka
zdjęcie autora artykułu

Tuż przed galą Prime Show MMA 2: Kosmos organizatorzy ogłosili pozyskanie kolejnego głośnego nazwiska. Mowa o Zusje Astafiewej, która od lat jest obecna we freak fightach i do tej pory była znana z występów dla Fame MMA.

W tym artykule dowiesz się o:

Organizacja Prime Show MMA nie zaliczyła najlepszego debiutu. Po pierwszej gali tejże federacji więcej było narzekać niż zachwytów. Przed galą Prime Show MMA 2: Kosmos już to wygląda nieco lepiej. To jednak nie wszystko.

W piątek ogłoszono, że kontrakt z Prime Show MMA podpisał Paweł "Popek" Mikołajuw (więcej TUTAJ). Natomiast na kilka godzin przed Prime Show MMA 2: Kosmos ogłoszono kolejny transfer. Tym razem do federacji dołącza jedna z najbardziej znanych freak fighterek w Polsce - Zusje Astafiewa.

Zawodniczka do tej pory stoczyła pięć walk we freak fightach - cztery dla Fame MMA i jedną dla High League. Co prawda nie można mówić o jej wielkich sukcesach, bowiem wygrała jedynie z Dagmarą Szewczyk i Martą Rentel. Obie zawodniczki zdecydowanie nie należą do czołówki influencerek jeżeli chodzi o sporty walki.

Za to nigdy nie uciekała od wyzwań. Przegrała bowiem trzy pojedynki i to z naprawdę mocnymi rywalkami - Martą Linkiewicz, Kamilą Wybrańczyk oraz Anielą Bogusz. Po tej ostatniej walce głośno było o Zusje, ponieważ "Lil Masti" okropnie ją rozbiła (więcej TUTAJ).

Zobacz także: To oni zadebiutują na Prime Show MMA 2 Zobacz także: Skandaliczne sceny na ulicach Gdyni

ZOBACZ WIDEO: "Nie mam zamiaru tego ukrywać". Gamrot zaszalał po walce

Źródło artykułu: