Źle to wygląda. "Lil Masti" zmasakrowała rywalkę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Rozbita twarz Zusje Astafiewej po walce z Anielą Bogusz
Twitter / / Rozbita twarz Zusje Astafiewej po walce z Anielą Bogusz
zdjęcie autora artykułu

Debiut boksu birmańskiego, znanego jako lethwei, na High League 3 miał być gwarancją brutalnej walki kobiet. Tak też się stało. Twarz Zusje Astafiewej po walce z "Lil Masti" wyglądała przerażająco.

W tym artykule dowiesz się o:

Praktycznie każda gala freak fightowa w Polsce to debiut nowej formuły walk. Tak też było w przypadku High League 3. Tym razem organizatorzy zdecydowali się nieco urozmaicić walkę kobiet, dlatego zdecydowano się na boks birmański.

Popularne lethwei charakteryzuje się niezwykłą brutalnością ze względu na małe i bardzo twarde rękawice. Co więcej, dozwolone są uderzenia głową. To miało spowodować, iż pojedynek Zusje Astafiewej z Anielą "Lil Masti" Bogusz przejdzie do historii freak fightów (więcej TUTAJ). Tak też się stało.

Zgodnie z przewidywaniami w tej walce stroną zdecydowanie dominującą była "Lil Masti". Influencerka wcześniej znana jako "Sexmasterka" była zdecydowanie szybsza i silniejsza. Co więcej, regularnie obijała twarz Zusje.

ZOBACZ WIDEO: Szykuje się wielki powrót?! "Jego miejsce jest w KSW"

Właśnie ujęcia twarzy Zusje Astafiewej przejdą do historii, bowiem tak rozbitej zawodniczki w polskich freak fightach jeszcze nie było. Z pewnością należy docenić ją z wytrzymałość, ponieważ przetrwała ona wszystkie trzy rundy i przegrała zdecydowanie na punkty. Jednakże widząc "efekty" tej walki na jej twarzy można spodziewać się, iż będzie potrzebowała więcej czasu, aby zagoiły się wszystkie rany.

Zobacz także: Denis Załęcki zabrał głos po skandalu Zobacz także: Są pierwsze komentarze ws. zamieszek w Ergo Arenie

Źródło artykułu:
Komentarze (3)
avatar
Kibic 66
5.06.2022
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Czy to jest normalne ?  
avatar
Adela Rozen
5.06.2022
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
Babscy gladiatorzy ku uciesze gawiedzi , dekadencja kompletna...  
avatar
Alfer 2015
5.06.2022
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
...BARBARZYŃSTWO...