"Popek" wraca do klatki! Poznaliśmy walkę wieczoru Prime Show MMA 4

Jeszcze nie mieliśmy gali Prime Show MMA 3, a już znamy najważniejsze walki kolejnego wydarzenia. Podczas konferencji przed sobotnią imprezę ogłoszono, że w main evencie Prime Show MMA 4 zmierzą się Kasjusz Życiński i Paweł "Popek" Mikołajuw.

Artur Babicz
Artur Babicz
Kasjusz Życiński i Paweł Mikołajuw YouTube / Na zdjęciu: Kasjusz Życiński i Paweł Mikołajuw
Podczas wtorkowej konferencji poznaliśmy szczegóły i ostateczną kartę walk Prime Show MMA 3. Dowiedzieliśmy się m.in. o walce niskorosłych (więcej TUTAJ). To jednak nie wszystko. Organizatorzy zdecydowali się również uchylić rąbka tajemnicy kolejnego wydarzenia.

Ogłoszono, że w walce wieczoru Prime Show MMA 4 zmierzą się Kasjusz Życiński i Paweł Mikołajuw. Co ciekawe, jeszcze niedawno zarówno "Don Kasjo", jak i "Popek" byli związani z Fame MMA. Tam jednak już nie było dla nich przyszłości i jak widać doskonale odnaleźli się u innego pracodawcy.

W szczególności warto zwrócić uwagę na portów rapera. Podczas gali Fame MMA 13 już na początku walki z Normanem Parke'em odnowiła mu się kontuzja i zalał się łzami (więcej TUTAJ). Wówczas mogło wydawać się, że sporty walki już nie są dla niego. Ostatecznie znalazł pracodawcę. Warto podkreślić, że jeszcze niedawno mówiło się o jego walce z Tomaszem Adamkiem (więcej TUTAJ).

Oprócz walki wieczoru, poznaliśmy również co-main event. Tuta również zmierzą się dwie byłe gwiazdy Fame MMA. Mowa o starciu Zusje i Moniki Godlewskiej. W szczególności kontrowersyjna jest ta druga, która jeszcze niedawno borykała się z potężnymi problemami psychicznymi (więcej TUTAJ).

Jednak zanim te dwie walki, to najpierw czeka nas Prime Show MMA 3. Sobotnia gala odbędzie się w Radomiu, a jej start zaplanowano na godzinę 20:00. W walce wieczoru zmierzą się dwie TikTokerki Paulina Hornik i Martyna "Pysia" Zbirańska.

Zobacz także: Conor McGregor ma związki z Polską
Zobacz także: Mariusz Pudzianowski zgasił hejterów

ZOBACZ WIDEO: Było klepnięcie? Artur Szpilka skomentował to, co stało się walce Janikowski - Breese


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Czy interesuje Cię walka wieczoru Prime Show MMA 4?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×