Adamek kontra "Popek" na gołe pięści?! Hit szykowany na wielką galę

Szykuje się spektakularny powrót do ringu Tomasza Adamka. Były mistrz świata w boksie zawodowym może zmierzyć się z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem na gali GROMDA 10. Za nimi już pierwsze spotkanie twarzą w twarz.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Tomasz Adamek i Paweł Mikołajuw mogą zmierzyć się na gali GROMDA 10 Twitter / Tomasz Adamek i Paweł Mikołajuw mogą zmierzyć się na gali GROMDA 10
Zarówno Adamek jak i "Popek" są gości specjalnymi gali GROMDA 9, która 10 czerwca odbędzie się w Pionkach. Podczas ważenia i losowania par doszło do ich spotkania twarzą w twarz.

Choć oficjalnie hitowe starcie nie zostało ogłoszone, to właściciel organizacji, Mariusz Grabowski, powiedział: - Nie będę nic mówił, wiadomo, że zbliża się jubileuszowa gala numer dziesięć, dlatego wszystko robimy, aby było ciekawie i interesująco. Zobaczymy. Robimy pierwsze face to face.

"Góral" i "Popek" stanęli więc do pierwszej konfrontacji:

Tomasz Adamek to były mistrz świata w wadze półciężkiej i cruiser. W zawodowym boksie pięściarz z Gilowic stoczył 59 pojedynków, z których 53 wygrał. Ostatnią walkę stoczył w październiku 2018 roku i przegrał przed czasem z Jarrellem Millerem.

Paweł Mikołajuw do tej pory walczył w formule MMA dla KSW czy Fame MMA. 26 marca przegrał przez kontuzję pojedynek z Normanem Parkiem. Wcześniej w klatce rywalizował m.in. z Mariuszem Pudzianowskim czy Tomaszem Oświecińskim.

Czytaj także:
Młody talent robi furorę w KSW. Zobacz w akcji odkrycie polskiego MMA [WIDEO]
Wielka sprawa! Polak w walce wieczoru UFC

ZOBACZ WIDEO: "Chciałbym tę walkę zobaczyć". Mamed Chalidow po raz pierwszy ocenił walkę Pudzianowski - Materla
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×