High League 5. Gdzie oglądać konferencję? Czy będzie darmowy stream? O której godzinie? Kto walczy?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSWMMA / Na zdjęciu: Damian Janikowski
Materiały prasowe / KSWMMA / Na zdjęciu: Damian Janikowski
zdjęcie autora artykułu

W środę, 7 grudnia, o godzinie 20:00 odbędzie się druga konferencja przed High League. Na tej freakowej gali zobaczymy ciekawe sportowe walki z udziałem Mateusza Kubiszyna i Damiana Janikowskiego oraz Dawida Załęckiego i Vaso Bakocevicia.

Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

Konferencja przed High League 5. Darmowy stream online. Gdzie oglądać?

W środę, 7 grudnia, o godzinie 20:00 odbędzie się konferencja przed galą High League 5. Niestety transmisja z tego wydarzenia nie będzie dostępna w telewizji. Jednakże konferencja przed High League 5 będzie ogólnodostępna, ponieważ przeprowadzony zostanie darmowy stream online poprzez oficjalny kanał High League na Youtube.com.

High League 5. Czego się dowiemy na drugiej konferencji? Jaka karta walk?

Wygląda na to, że znamy już pełną kartę walk gali High League 5, która odbędzie się w sobotę, 10 grudnia. W walce wieczoru zobaczymy rapera Alberto Simao oraz Paweł Tyburski, który sławę zyskał w programie "Love Island" oraz późniejszym uwielbieniem do operacji plastycznych.

Natomiast co-main event to walka typowo sportowa, ponieważ zmierzy się w niej dwóch zawodowców. Mowa o starciu Damian Janikowski - Mateusz Kubiszyn. Pierwszy z nich to medalista olimpijski w zapasach oraz obecna gwiazda KSW, natomiast drugi to wielokrotny mistrz świata w kickboxingu oraz zawodowy pięściarz. Teraz im przyjdzie zmierzyć się w formule MMA.

Jeżeli chodzi o walki typowo sportowe warto również zwrócić uwagę na pojedynek Dawida Załęckiego z Vaso Bakoceviciem. Czarnogórzec to jeden z najbardziej doświadczonych wojowników w Europie, natomiast starszy z rodu Załęckich już w swoim debiucie pokazał ogromne umiejętności.

Karta walk High League 5:

Alberto Simao vs Paweł Tyburski Damian Janikowski vs Mateusz "Don Diego" Kubiszyn Denis "Crazy" Załęcki vs Caso "Psycho" Bakocevic Natalia "Natsu" Karczmarczyk vs Agata "Fagata" Fąk Mateusz Murański vs Paweł "Scarface" Bomba Maja Staśko vs Maria "Masza" Graczykowska Jakub Holak vs Maciej "Zony" Zoniuk Paweł "Leh" Lehmann vs Dawid "Diables" Porwisiak Andrzej "Andrew" Gazda vs Przemysław "Sequento" Skulski Kamil "Hassi" Hassan vs Wojciech "Rekordzista" Sobierajski

Początek konferencji zapowiadającej High League 5: 20:00. Transmisja TV: brak. Stream online: Youtube.com/HIGHLeaguePL

Zobacz także: Soldić skomentował debiut w nowej organizacji Zobacz także: Pierwsza zapowiedź starcia Pudzianowskiego z Chalidowem

ZOBACZ WIDEO: Eksperci grzmią po doniesieniach o premii. "To skandal"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)