Adrian Polak ukarany za nieodpowiedzialne zachowanie przez federację Fame MMA

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Na zdjęciu: Adrian Polański
YouTube / Na zdjęciu: Adrian Polański
zdjęcie autora artykułu

W środę 12 kwietnia odbyła się pierwsza konferencja przed Fame 18, podczas której widzowie mogli zadawać pytania do zawodników. Adrian Polak również skorzystał z tej możliwości i rzucił poważne oskarżenie w stronę Maksymiliana "Wiewióra" Wiewiórki.

Pierwsza konferencja Fame 18 nie odbyła się bez kontrowersji. W trakcie ostatniego, trzeciego panelu z możliwości zadania pytania skorzystał Adrian Polański, który w mocnych słowach oskarżył Maksymiliana Wiewiórkę. Zadał pytanie, które sugerowało że "Wiewiór" "dosypał coś do drinka pewnej kobiecie".

Do całej sytuacji odniósł się rzecznik prasowy federacji Fame MMA, Michał Jurczyga.

"Władze federacji FAME MMA w szeroko komentowanym w mediach oświadczeniu, z dnia 8 stycznia 2023 roku informowały o braku akceptacji dla promowania postaw kryminogennych,  jak również dla szerzenia daleko idących i nieuzasadnionych pomówień. Niestety w trakcie I konferencji przed galą FAME 18, Adrian Polak wykorzystał formę pytania z publiczności do wygłoszenia treści o charakterze pomówienia i poważnego oskarżenia wobec Maksymiliana Wiewiórki. W związku z powyższym zarząd federacji FAME MMA przekazał Adrianowi zawiadomienie o nałożeniu kary finansowej. O wysokości i sposobie egzekucji kary, zawodnik zostanie poinformowany pisemnie w terminie najbliższych 10 dni roboczych" - poinformował nas rzecznik prasowy federacji Fame MMA.

Czytaj więcej: Działo się podczas pierwszej konferencji Fame MMA 18! Ochrona miała dużo roboty Szykuje się hit? Błachowicz celuje w mocnego rywala

ZOBACZ WIDEO: Michał Materla rozmawia z KSW. Do takiej walki może dojść na PGE Narodowym

Źródło artykułu: WP SportoweFakty